تجمع امت حزب‌الله قم در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی + فیلم
تجمع امت حزب‌الله قم در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی + فیلم

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، تجمع امت حزب الله قم در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و قتل عام مردم مظلوم غزه در صحن امام رضا علیه السلام حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله برگزار شد. مدیر حوزه‌های علمیه کشور در […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، تجمع امت حزب الله قم در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی و قتل عام مردم مظلوم غزه در صحن امام رضا علیه السلام حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله برگزار شد.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در بخشی از این تجمع طی سخنانی، گفت: مردم ایران اسلامی برای همیشه ضمن اعلام نفرت از حملات ددمنشانه رژیم سفاک صهیونیستی با ملت مظلوم فلسطین ابزار همدردی می‌کند.

آیت‌الله علی‌رضا اعرافی ادامه داد: یک وجه فلسطین آن است که یکی از سرزمین‌های اسلام است که غصب شده و باید به دامن اسلام بازگردد، اما وجه و بعد دیگر فلسطین این است که این سرزمین مسأله اول جهان اسلام و سنگر نخست جلوگیری از یورش جهان استکبار به تمام سرزمین‌های اسلامی است.

وی با اشاره به ۷۵ سال غصب و یورش به قلب اسلام با اشغال فلسطین، خاطرنشان کرد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی اسراییل هیچگاه پیروز یکجانبه کارزار نبود.

اعرافی گفت: تمام گرفتاریهای ما از آمریکاست و امروز منفورترین چهره در بین ملت ایران، رییس جمهور آمریکاست.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: پرونده سیاه ۷۵ ساله رژیم صهیونسیتی چیزی جز قتل و کشتار و ظلم نبوده و امروز نیز همان سیاست ایجاد ترس و خشونت عریان این رژیم غاصب ادامه دارد اما امروز شرایط کاملا تغییر کرده و امت اسلام هراسی از این خشونت عریان نداشته و با تمام قوا در برابر شما خواهند ایستاد.

عضو شورای نگهبان رهبری گفت: اسراییل غاصب بداند با وحشی‌گری نمی‌تواند از اضمحلال و نابودی نجات یابد، رژیم صهیونسیتی با اتحاد اما اسلام و یاری خدا به زباله دان تاریخ روانه خواهد شد.

.