تجلیل از ۲۵ مادر جوان دارای سه فرزند و بیشتر در قم
تجلیل از ۲۵ مادر جوان دارای سه فرزند و بیشتر در قم
رویداد استانی شکوه مادری با تجلیل از 25 مادر جوان دارای سه فرزند و بیشتر و فعال عرصه‌های مختلف در قم به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مراسم اختتامیه سومین رویداد شکوه مادری به همت آستان قدس رضوی و مدیریت کانون‌های خدمت رضوی استان قم، جمعه شب در صحن اصلی مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این مراسم از ۲۵ مادر جوان دارای سه فرزند و بیشتر که از نظر شاخص‌هایی همچون فعال اجتماعى، داراى مقالات علمى و پژوهشى، مخترع، حافظ قرآن، فرزندآوری پس از شرکت در دو رویداد قبلی و نامگذاری اسامی فرزندان به نام‌های رضا و معصومه، بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند تقدیر شد.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر تکیه‌ای مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان قم در این مراسم اظهار داشت: توجه به مقوله خانواده و فرزندآوری از ماموریت‌های مهم آستان قدس رضوی بوده که در این راستا تلاش کردیم از مادران جوان که در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی فعالیت داشته و کار و تلاش آنان مانعی برای تولید و تکثیر نسل نداشته تجلیل کنیم.

وی گفت: مادران منتخب توانسته‌اند در فرزندآوری خود را با شاخص‌های رویداد بزرگ شکوه مادری همتراز نمایند و الگویی مناسب برای فرهنگ‌سازی جامعه به سبک رضوی به دیگر خانم‌های جوان ارائه کنند.

تکیه‌ای با اشاره به روایتی از رسول گرامی اسلام(ص) که فرمودند «أَکْثِرُوا الْوَلَدَ أُکَاثِرْ بِکُمُ الْأُمَمَ غَدا؛ بر تعداد فرزندان بیافزایید تا در روز قیامت به فزونی شما بر امت‌ها افتخار کنم» ابراز امیدواری کرد این مراسم سرآغازی برای رویداد چهارم شکوه مادری باشد.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس