تاکید بر مقابله با سناریوی دشمن در فضای مجازی
تاکید بر مقابله با سناریوی دشمن در فضای مجازی
سردار سید محمود میر فیضی، فرمانده انتظامی استان قم گفت:باید مراکز علمی با هدف مقابله با سناریوی دشمن در جهت تهیه محتوا برای فضای مجازی بکوشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، سردار سید محمود میر فیضی، فرمانده انتظامی استان قم در نشست تعاملی با اساتید و روسای دانشگاه‌های استان از دستگاه‌ها و دانشگاه‌های استان خواست، با هدف مقابله با سناریوی دشمن در تهیه محتوا، برای فضای مجازی اقدام کنند.

او فضای مجازی را عرصه‌ای خواند که زمان و مکان را به حداقل رسانده و این بستر را ظرفیتی دانست که باید به بهترین شکل برای اعتلای فرهنگ، دین و اقتدار ایرانی اسلامی از آن بهره برد.

سردار میر فیضی، پلیس ایران را نیروی اعتقادی و مذهبی خواند و افزود: از افتخارات این پلیس خدمت به بهترین مردم دنیا است.

فرمانده انتظامی استان قم هرگونه اقدام سلبی پلیس را در حمایت از مردم بیان و تصریح کرد: پلیس در مقابل کسانی که امنیت مردم را برهم بزنند کوتاه نمی‌آید.

حجت الاسلام وحدتی آراسته، مسئول ستاد پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی کشور هم در این نشست ضمن قدردانی از خدمات نیروی انتظامی استان، بر همکاری این نیرو و مراکز علمی و فرهنگی تاکید کرد.

او فضای مجازی را ظرفیتی دانست که اگر رها شود می‌تواند عامل مهمی در ایجاد آسیب‌های اجتماعی باشد.

در این نشست همچنین اساتید و روسای دانشگاه‌های استان ضمن تجلیل و قدردانی از نیروی انتظامی، امنیت را نعمتی دانستند که در سایه اقتدار پلیس ایجاد می‌شود.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان