تابلوی میدان شهیدان عطار در بلوار محتشم کاشانی قم رونمایی شد
تابلوی میدان شهیدان عطار در بلوار محتشم کاشانی قم رونمایی شد
تابلوی مزین به نام شهیدان فاضل و قاسم عطار با حضور خانواده معظم این شهدای والامقام به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیین رونمایی از تابلوی مزین به نام شهیدان فاضل و قاسم عطار با حضور خانواده معظم این شهدای والامقام، ذاکریان فرماندار قم، ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، محمدرضاخانی مدیر منطقه یک شهرداری، خامه یار رئیس ستاد اقامه نماز استان و سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد.

این مراسم از مجموعه برنامه‌های کوچه شهید و نصب پلاک مزین به اسامی شهدا در سطح شهر است که به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم برگزار شد.

میدان شهیدان عطار در بلوار محتشم کاشانی واقع‌شده که مراسم رونمایی از تابلوی شهیدان عطار با حضور خانواده معظم این شهیدان برگزار و از خانواده این شهیدان والامقام تجلیل و تابلوی مزین به نام شهیدان فاضل و قاسم عطار رونمایی شد.

در حاشیه این مراسم انگشتر مقام معظم رهبری به پاس تجلیل از تلاش‌های حجت‌الاسلام طباطبایی نژاد، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اقامه نماز در قم به وی اهدا شد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم