بیان موفقیت در حوزه بهداشت از مصادیق جهاد تبیین است
بیان موفقیت در حوزه بهداشت از مصادیق جهاد تبیین است
آیت الله سید محمد سعیدی ، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)‌ گفت: بیان موفقیت‌های جمهوری اسلامی ایران در حوزه بهداشت و درمان از مصادیق بارز جهاد تبیین است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سید محمد سعیدی روز پنجشنبه در دیدار بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به لزوم بیان اقدام‌های انجام‌شده در حوزه‌های بهداشت و درمان، افزود: یکی از اقدام‌های دولت سیزدهم موضوع مهار و کنترل ویروس کروناست.

وی ادامه داد: دولت آیت الله رئیسی در موضوع کرونا با همه محدودیت‌های بین‌المللی برای نظام جمهوری اسلامی ایران توانست عملکرد موفقی داشته باشد.

سعیدی تأکید کرد: باید اقدام‌های انجام‌ شده در حوزه بهداشت و درمان را به‌ خوبی تبلیغ و برای مردم بازگو کرد.

وی گفت: بیان اقدام‌ها و فعالیت‌های نظام اسلامی توطئه‌های دشمنان و رسانه‌های بیگانه را خنثی می‌کند.

وی با اشاره به دیدار روز گذشته جمعی از نخبگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی ابراز کرد: در حوزه‌های مختلف پزشکی نخبگان زیادی در ایران اسلامی فعالیت می‌کنند که باید این فعالیت‌ها با هدایت مسئولان به سمت حل مسائل و پاسخ به نیازهای جامعه سوق داده شود.

بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات این وزارت‌خانه در حوزه بهداشت و درمان ارائه کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح امروز به قم سفر کرد، عین‌اللهی قرار است در این سفر  با برخی مراجع عظام و علما دیدار و گفت‌وگو کند. ارائه گزارش اقدام‌های صورت گرفته و برنامه‌ها در دولت سیزدهم در حوزه بهداشت و درمان از جمله اهداف سفر وزیر بهداشت به شهر مقدس قم است.

  • منبع خبر : دانشگاه علوم پزشکی قم