بودجه شهرداری قم بالغ بر ۹ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان مصوب شد
بودجه شهرداری قم بالغ بر ۹ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان مصوب شد
عباس حلوایی زاده: با احداث تقاطع‌های سه سطحه، شاهد کاهش میزان ترافیک در ایام مناسبتی سال هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عباس حلوایی زاده معاون فنی و عمرانی شهرداری قم شب گذشته در دیدار شهردار قم با هنرمندان منتخب شهر مقدس قم که در سالن جلسات رضوان شهرداری قم برگزار شد، اظهار کرد: شهرداری قم هرساله پروژه‌های پیشنهادی خود را مطابق اسناد بالادستی اولویت بندی و مصوب می‌کند.

وی با اشاره به اینکه امسال بالغ بر ۹ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان بودجه شهرداری قم مصوب شد، مطرح کرد: بیش از ۷۰ درصد این بودجه به مباحث عمرانی اختصاص دارد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با بیان اینکه پروژه‌های ترافیکی رینگ‌های فردوسی، جمهوری و کریمی جزو پروژه‌های شاخص هستند، عنوان کرد: بخش عمده‌ای از تقاطع‌ها طی سال‌های اخیر احداث شده است که ازجمله آن‌ها می‌توان به میدان نماز، صدوق، شهدای روحانیت، زین الدین و … اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه در مناسبت‌های مختلف شاهد ترافیک در قم بودیم، خاطرنشان کرد: با احداث تقاطع‌های سه سطحه، شاهد کاهش میزان ترافیک در این ایام هستیم.

حلوایی‌زاده با بیان اینکه در کنار این پروژه‌ها پروژه‌های فضای سبز و فرهنگی ورزشی را داشتیم، تصریح کرد: احداث ایستگاه‌های آتش نشانی شاخص، احداث پیاده‌روها اطراف حرم، روسازی آسفالت سطح شهر و… نیز انجام شده است.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس قم