بهره برداری از تقاطع شهدای روحانیت قم تا پایان امسال
بهره برداری از تقاطع شهدای روحانیت قم تا پایان امسال
عباس حلوایی‌زاده، معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به آخرین وضعیت تقاطع شهدای روحانیت گفت: این تقاطع غیرهمسطح تا پایان سال زیر بار ترافیک خواهد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، عباس حلوایی‌زاده با اشاره به آخرین وضعیت پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای روحانیت اظهار کرد: این پروژه در تابستان امسال به خاطر مشکلات حوزه برق، حدود ۶ ماه به‌صورت کامل متوقف شد که این مسئله موجب اختلال در زمان‌بندی پیش‌بینی‌شده از اتمام آن شده است.

او با تأکید بر استفاده از ماده‌قانونی، برای تملک برخی عرصه‌های پیرامونی محور افزود: این بلوار موجب دسترسی بین بلوار یادگار امام با بلوار‌های امام رضا (ع) و الغدیر خواهد شد که ازنظر صرفه‌جویی در زمان، انرژی و سهولت دسترسی و روان‌سازی ترافیکی نقش بسزایی در شهر خواهد داشت.

معاون فنی و عمرانی شهرداری قم بابیان اینکه رمپ و لوب‌های اصلی بلوار احداث‌شده است، بیان کرد: برای جلوگیری از قطع درختان در مسیر، طرح اجرایی بلوار در سه لکه مجزا از هم در حال احداث است.

حلوایی زاده آخرین وضعیت این طرح کلان حمل‌ونقلی را موردتوجه قرار داد و گفت: تقاطع شهدای روحانیت تا پایان امسال به‌صورت کامل تکمیل می شود.

او اضافه کرد: قرارداد اولیه این طرح ۳۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بوده و هم‌اکنون در چند جبهه، عملیات عمرانی آن در دست اجرا است.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان