بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد
بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد
مهران اسدی ، مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم گفت: بسیج سازندگی با مشارکت کمیته امداد و بنیاد مسکن در قالب دو پروژه، ساخت 71 واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) را دنبال می‌کند که این پروژه‌ها تا به امروز به پیشرفت 70 درصدی رسیده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، مهران اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، طی سخنانی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان قم در راستای اهداف دولت برای جهش تولید مسکن با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن نسبت به ساخت مسکن مددجویان اقدام نموده است

وی اضافه کرد: بر اساس تفاهم‌نامه انجام شده ۲۱ واحد در ۷ بلوک ساخته می‌شود که هر بلوک دارای یک طبقه و هر طبقه دارای یک واحد است و در پروژه دیگری ۵۰ واحد در روستاها به صورت پراکنده ساخته می‌شود که تا به امروز نیز کار ۱۰ واحد شروع شده است.

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم خاطرنشان کرد: برای پروژه ۲۱ واحدی تا به امروز ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم که منابع مالی آن از کمیته امداد، مددجویان، بنیاد مسکن، بسیج سازندگی تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه عموم مردم در قالب طرح خشت‌های آسمانی می‌توانند با کد دستوری #۹۹۸۸*۶۶۵۵* در پرداخت سهم مددجویان مشارکت کنند، عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت مردم بتوانیم این پروژه‌ها را زودتر به نتیجه برسانیم و تحویل مددجویان دهیم.

اسدی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در حوزه مسکن محرومان اولویت را به مددجویان کمیته امداد اختصاص داده است و در مجموع ۱۲۰ هزار واحد مسکن محرومان در سطح کشور قرار است ساخته شود که در مرحله نخست ۴۰ هزار واحد در دستور کار قرار گرفته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس