بزرگراه سلفچگان – دلیجان بهسازی می‌شود
بزرگراه سلفچگان – دلیجان بهسازی می‌شود
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان قم گفت: پروژه بهسازی بزرگراه سلفچگان- دلیجان به طول ۱۰ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قمف محمد معارف وند ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اجرایی شدن طرح بهسازی بزرگراه سلفچگان – دلیجان اظهار داشت: این طرح به طول ۱۰ کیلومتر و در محدوده گردنه حصار سرخ، واقع در باند برگشت بزرگراه سلفچگان- دلیجان قرار گرفته است.

وی ابراز داشت: تمامی هزینه اجرایی پروژه از محل اعتبارات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای صورت گرفته و بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال، جهت اجرای این طرح عمران جاده‌ای تخصیص یافته است.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم در خصوص بازه زمانی تکمیل طرح بهسازی باند برگشت بزرگراه سلفچگان- دلیجان گفت: با توجه به موقعیت جغرافیایی این قطعه، در صورت مساعد بودن شرایط جوی، تا پایان آذرماه امسال و قبل از شروع فصل زمستان، پروژه تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

معارف وند افزود: در صورتی که متغیرهای جوی و برودت هوا مانع از اجرای روکش توپکا در بازه زمان اعلام شده شود، ادامه طرح به بهار سال آینده موکول خواهد شد.

رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قم تاکید کرد: با توجه به ترافیک چشمگیر و ترکیبی بزرگراه سلفچگان- دلیجان که غالباً شامل وسائط نقلیه نیمه سنگین است از تردد کنندگان درخواست می‌شود به منظور جلوگیری از وقوع حوادث احتمالی و تسریع درروند تکمیل پروژه با عوامل اجرایی همکاری لازم را داشته باشند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر