برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآن در قم معرفی شدند
برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآن در قم معرفی شدند
اختتامیه مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در قم، با تقدیر از نفرات برگزیده رشته‌های مختلف برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیین اختتامیه مرحله استانی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم، عصر شنبه ۲۹ مردادماه در سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی امامزاده سید علی(ع) برگزار شد.

در این مراسم که مجیدی مهر مدیر امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین اسکندری مدیرکل اوقاف قم، مدیران و معاونان اوقاف استان، داوران برجسته قرآنی کشور و قم، متسابقین و اقشار مختلف مردم و همچنین جمعی از مسئولان استانی و شهری، حضور داشتند، با اهدای لوح و جوایزی، از نفرات برگزیده در رشته‌های مختلف تجلیل شد.

بر این اساس و در بخش خواهران؛ در رشته حفظ پنج جزء، اعظم رنجبر کریمی، سمیه زارع و فاطمه تقی‌نسب، در رشته حفظ ۱۰ جزء، طیبه معماریان، فاطمه طبسی و فاطمه عصارپور، در رشته حفظ ۲۰ جزء، زهرا خلیلی، فاطمه پیروی سنگری و اعظم صادقی ورجانی و در رشته حفظ کل، زینب امین‌پور، فاطمه دلیری و مهدیه شکوری رتبه‌های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

فاطمه سادات سیدی، مرضیه انصاری و فاطمه قرائی در رشته قرائت ترتیل و طیبه صبوری، زینب مقدم و زهرا دوازده امامی هم در رشته قرائت تحقیق، حائز رتبه‌های نخست تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

در بخش برادران و در رشته حفظ پنج جزء، مهدی تقی‌نسب و روح‌الله شاکری، در رشته حفظ ۱۰ جزء، محمد باقر شرعیات، محمد حسین حبیبی و امین صفری، در رشته حفظ ۲۰ جزء، حمیدرضا صافی، سید قاسم امیدیان و محمدعلی کشاورز و در رشته حفظ کل، سید علی حسینی، احمد معتمدی و سجاد وفایی به عنوان صاحبان رتبه‌های برتر معرفی شدند.

در همین بخش و در رشته ترتیل‌خوانی، محمد خلف‌زاده، مهدی علم‌خواه و حسین کرمی حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند و سجاد پروینی‌زاده، هادی خانی و محمد اسماعیل خورشیدی هم به عناوین نخست تا سوم رشته قرائت تحقیق دست یافتند.

گفتنی است داوری مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن کریم در استان قم را آقایان کسمایی به عنوان مسئول هیئت داوران، علی اصغر شعاعی و حاج علی علیزاده و خانم‌ها عزت‌پژوه، ادیب‌زاده، سعیده احمدی، فاطمه علی عسکری، اعظم سادات بنی فاطمی، نرگس گل‌محمدی، زینب مروج، سیده طاهره میرغیاثی و خدیجه دیاری بیدگلی بر عهده داشتند.

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم