برگزاری مراسم شب‌های قدر در حرم حضرت معصومه(س)
برگزاری مراسم شب‌های قدر در حرم حضرت معصومه(س)
حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی، معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت معصومه (س) از برگزاری مراسم شب‌های قدر با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین رفیعی، آیت‌الله سعیدی و آیت‌الله میرباقری خبرداد و گفت: مداحی این مراسم به ترتیب با نوای سید علی حسینی‌نژاد، عباس حیدرزاده و مهدی سلحشور دنبال خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم ، حجت الاسلام والمسلمین مهدی احمدی اظهار کرد: مراسم احیاء شب‌های قدر در حرم مطهر از ساعت ۲۲ آغاز و تا ساعت ۰۲:۱۵ بامداد با اجرای برنامه های مداحی، قرائت دعای جوشن کبیر، سخنرانی معارفی و قرآن به سر گرفتن، دنبال می شود و پس از آن نیز در هر سه شب قدر از ساعت ۰۲:۲۰ تا ۰۳:۳۰ مهدی سلحشور برای زائران حرم مداحی می‌کند.

وی افزود: چهارشنبه شب ۳۱ فروردین ماه مصادف با اولین شب از شب‌های قدر این مراسم با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین ناصر رفیعی و مداحی و قرائت دعا توسط سیدعلی حسینی نژاد دنبال خواهد شد.

معاون فرهنگی و معارف قرآن و عترت آستان مقدس بانوی کرامت ادامه داد: جمعه شب، دوم اردیبهشت ماه نیز مصادف با دومین شب قدر و شب شهادت امیرالمؤمنین(ع) مراسمی با سخنرانی آیت الله سیدمحمد سعیدی و مداحی و قرائت دعا توسط عباس حیدرزاده اجرا خواهد شد.

وی گفت: در سومین شب از شبهای قدر نیز اجرای مراسم با سخنرانی آیت‌الله  سیدمحمدمهدی میرباقری و مداحی و قرائت توسط مهدی سلحشور برگزار خواهد شد.

احمدی افزود: برای پخش زنده مراسم احیا شبهای قدر همزمان با آغاز دعای جوشن کبیر از ساعت ۲۳ با شبکه‌های دو سیما، استانی قم، رادیو معارف، رادیو قم و شبکه ماهواره ای ولایت هماهنگ شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس