برگزاری رزمایش مدیریت مصرف برق در دستگاه‌های اجرایی قم
برگزاری رزمایش مدیریت مصرف برق در دستگاه‌های اجرایی قم
متقیان نژاد ، مدیر کل پدافند غیر عامل قم از برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل با محوریت مدیریت مصرف برق در دستگاه‌های اجرایی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، متقیان نزاد،مدیر کل پدافند غیر عامل قم نیز با اشاره به تکلیف دولت برای کاهش ۶۰ درصدی مصرف انرژی در تمام دستگاه‌های اجرایی، لشکری، کشوری، قضایی و نهاد‌های عمومی غیر دولتی در زمان اوج مصرف انرژی گفت: در استان قم ۳۵۰ دستگاه اجرایی و دولتی مشمول این مصوبه می‌شوند و تاکنون با بررسی‌های انجام شده در بیشتر این دستگاه‌ها الگوی مصرف انرژی رعایت شده است.

او با تاکید بر ضرورت نصب دیزل ژنراتور توسط دستگاه‌های اجرایی برای مدیریت مصرف برق در اوج بار مصرف بر اساس اسناد بالا دستی گفت:در استان قم حدود ۶۰ درصد از دستگاه‌های اجرایی ژنراتور‌های برق را نصب کرده اند.

مدیر کل پدافند غیر عامل قم از برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در خصوص مدیریت مصرف برق در دستگاه‌های اجرایی در زمان اوج زمان مصرف خبر داد و گفت: در هفته‌های آینده دستگاه‌ها به صورت تجمیعی در این رزمایش شرکت خواهند کرد تا مقدار آمادگی آنان برای مدیریت مصرف انرژی در دستگاه‌های اجرایی در زمان‌های بحرانی بررسی شود.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان