برگزاری دوره تحلیل بازی‌های ویدیویی با عنوان «بازی ن بازی» در قم
برگزاری دوره تحلیل بازی‌های ویدیویی با عنوان «بازی ن بازی» در قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، موسسه فرهنگی رسانه‌ای استاد محمدحسین فرج‌نژاد دوره تحلیل بازی با عنوان «بازی ن بازی» را برگزار می‌کند. در این دوره درباره تاریخچه بازی‌ها، ماهیت بازی‌ها، خروج ارزی که به واسطه بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی رقم می‌خورد و تأثیراتی که این بازی‌ها […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، موسسه فرهنگی رسانه‌ای استاد محمدحسین فرج‌نژاد دوره تحلیل بازی با عنوان «بازی ن بازی» را برگزار می‌کند.

در این دوره درباره تاریخچه بازی‌ها، ماهیت بازی‌ها، خروج ارزی که به واسطه بازی‌های رایانه‌ای و ویدیویی رقم می‌خورد و تأثیراتی که این بازی‌ها در ناامنی‌های اجتماعی می‌گذارد، بحث می‌شود.

«دوره بازی ن بازی» در تاریخ ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت ماه و با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین استاد محمد کهوند در مؤسسه رسانه‌ای استاد فرج‌نژاد به آدرس قم، خیابان هنرستان، پلاک ۲۴۵ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای حضور در این نشست می‌توانند نام‌ و نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را به مسئول ثبت‌نام نشست به آی دی majaziiha@ در ایتا ارسال نمایند.

مهلت ثبت‌نام «دوره بازی ن بازی» تا ۲۶ اردیبهشت ماه است.

پایان پیام/۷۸۰۳۲