برگزاری دهمین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قم
برگزاری دهمین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم دهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قم عصر شنبه، با حضور پر شور دانشجویان و مسئولین دانشگاه در کنار مزار پاک این شهدا برگزار شد. حسین کاجی از راویان دفاع مقدس، در این مراسم با بیان خاطراتی از […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، مراسم دهمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی قم عصر شنبه، با حضور پر شور دانشجویان و مسئولین دانشگاه در کنار مزار پاک این شهدا برگزار شد.

حسین کاجی از راویان دفاع مقدس، در این مراسم با بیان خاطراتی از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بیان خصوصیت بارز و وفای به عهد این شهید، گفت: شهدا هرگز خلاف وعده شان عمل نمی کنند و امروز با گذشت چندین سال از دفاع مقدس از ما انتظار دارند پشتیبان ولایت فقیه و آرمان‌های امام راحل(ره) باشیم.

وی در ادامه با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره آل عمرال در قرآن کریم که خداوند متعال می‌فرماید: « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ » یعنی « نپندارید که شهیدان راه خدا مرده‌اند، بلکه زنده‌اند به حیات ابدی و در نزد خدا متنعّم خواهند بود» خاطرنشان کرد: شهدا همه حواس‌شان به رفتار ما در این دنیا است و از ما مراقبت می‌کنند تا دچار گناه و لغزش نشویم.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

این مراسم در ادامه با شعرخوانی حجت‌الاسلام سیدمحمد بابامیری، شاعر برجسته آیینی همراه شد و با اجرای تئاتر و روضه‌خوانی و مداحی ادامه یافت.

در پایان نیز پس از تقدیر از نفرات برتر عکاسی از گلزار شهدای گمنام دانشگاه به همراه اهدای متبرکات حرم امام حسین(ع)، شرکت‌کنندگان با افطاری ساده پذیرایی شدند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

پایان پیام/۷۸۰۳۲