برگزاری جشن‌های ویژه کودکان در جمکران توسط کانون پرورش فکری قم
برگزاری جشن‌های ویژه کودکان در جمکران توسط کانون پرورش فکری قم
تماشاخانه‌های سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم در چهار نقطه از مسجد مقدس جمکران جشن میلاد حضرت ولی‌عصر(عج) برگزار می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در آستانه برپایی جشن‌های ولادت امام زمان(عج)، کانون پرورش فکری استان قم با حضور تماشاخانه‌های سیار کانون و برپایی غرفه‌های فرهنگی و هنری در مسجد مقدس جمکران و مسیر بلوار پیامبر اعظم(ص)، به زائران کودک و نوجوان خدمت‌رسانی خواهد کرد.

محمد غفاری مدیرکل کانون پرورش فکری استان قم از استقرار تماشاخانه‌های سیار در چهار نقطه شامل عمود ۱۰۲ بلوار پیامبر اعظم و ورودی‌های درب یک، درب سه و درب شش مسجد مقدس جمکران و همچنین همکاری با مجموعه گل نرگس برای برپایی پنج غرفه‌ ویژه کودکان در این مسجد خبر داد.

برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری همچون هم‌خوانی و اجرای سرود، نمایش عروسکی، قصه‌گویی، مسابقه و…. از جمله برنامه‌هایی است که در تماشاخانه‌های‌ سیار کانون برگزار خواهد شد.

به گفته مدیرکل کانون پرورش فکری استان قم، نقاشی کودکان، اوریگامی و معرفی کتاب‌های مهدوی از فعالیت‌هایی‌ است که در غرفه‌های مستقر در مسجد مقدس جمکران اجرا خواهد شد و میزبان کودکان و نوجوانان عزیز خواهد بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قم