برگزاری  اولین جشنواره مردمی «محلّه‌ امام رضایی‌ها» در قم
برگزاری  اولین جشنواره مردمی «محلّه‌ امام رضایی‌ها» در قم
اولین جشنواره مردمی «محلّه‌ امام رضایی‌ها» با حضور خادمین آستان بانوی کرامت در محله بنیاد قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، اولین جشنواره‌ مردمی «محلّه امام رضایی‌ها»، عصر سه‌شنبه با حضور پرشور خانواده‌ها در منطقه بنیاد قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد حاج‌ابوالقاسم دولابی مشاور رئیس‌جمهور در امور روحانیت در این جشنواره، ضمن تبریک دهه‌ کرامت و سالروز میلاد باسعادت حضرت اباالحسن علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع)، به عنوان و نام این جشنواره اشاره کرد و گفت: در واقع مردمی که در این بوستان و در این جشنواره جمع شدند، نشان از حاکمیت صلح، صفا و صمیمیت آنها در محله است و از ویژگی‌های یک محلّه‌ امام رضایی است.

وی افزود: اگر مردم محلّه‌ امام رضایی‌ها، هوای همدیگر را داشته باشند، به گونه‌ای که همسایه وقتی کارش به مشکل بر می‌خورَد، احساس کند که می‌تواند روی همسایه‌اش حساب کند و از او کمک بگیرد، این محلّه، محلّه‌ امام رضایی‌ها است.

در اولین جشنواره‌ مردمی «محلّه امام رضایی‌ها» که در کنار طبیعت زیبای بوستان نغمه منطقه بنیاد قم برگزار شد، در حضور خادمین بارگاه منوّر حضرت فاطمه معصومه(س)، بخش‌های متنوّعی شامل رونمایی از پرچم متبرّک حرم، نمایش عروسکی، اجرای عمو روحانی، مسابقه، مداحی، گروه سرود و … به اجرا در آمد.

گفتنی است، اولین جشنواره مردمی محلّه‌ امام رضایی‌ها با حضور خانواده‌ها، نوجوانان دهه‌ هشتادی و دهه‌ نودی و به همّت گروه جهادی و خیریه شهید محمدرضا شفیعی، حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی و تیپ امام صادق(ع) در شب میلاد امام رضا(ع) برگزار شد.

جشن میلاد پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

جشن میلاد پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

جشن میلاد پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس