برگزاری اجتماع منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران
برگزاری اجتماع منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران
همزمان با نهم ربیع الاول سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) اجتماع منتظران ظهور در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از مرکز خبر مسجد مقدس جمکران، مسجد مقدس جمکران در سالروز آغاز امامت حضرت صاحب الزمان امام مهدی(عج) میزبان خیل عظیم زائران و منتظران است و به همین مناسبت ویژه برنامه‌هایی از سوی مسوولان این مسجد مقدس برنامه ریزی شده است.

از جمله برنامه‌های پیش بینی شده اجتماع بزرگ منتظران ظهور برای تجدید عهد و بیعت با امام زمان(عج) است که این برنامه چهارشنبه شب(۱۳ مهر ماه) بعد از نماز مغرب و عشا با اجرای صابر خراسانی، قرائت قرآن کریم توسط استاد حامد علیزاده، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و مداحی حاج احمد واعظی همراه است.

همچنین در روز پنجشنبه نیز برنامه‌های ویژه ای از جمله صبحگاه مشترک، سخنرانی یکی از مراجع تقلید، تجدید عهد طلاب غیرایرانی با سخنرانی حجت الاسلام رفیعی، تجدید عهد دانشجویان با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین پناهیان، برنامه عهد جانان، تجدید عهد اساتید دانشگاه ها، برگزاری محفل قرآنی و ویژه برنامه دعای کمیل با سخنرانی حجت الاسلام رفیعی و قرائت دعا توسط حاج مهدی منصوری پیش بینی شده است.

برنامه های روز جمعه نیز با قرائت کمیل شبانه در ساعت ۳ بامداد توسط حجت الاسلام والمسلمین میرزامحمدی و قرائت دعای ندبه آغاز شده و این برنامه‌ها با مراسم‌های ویژه ای نظیر «پیوند فیروزه‌ای»، قرائت زیارت آل یاسین و قرائت زیارت جامعه توسط حاج مهدی رسولی ادامه می یابد.

برگزاری همایش علمی با حضور جمعی از اساتید دانشگاه ها، برگزاری همایش دانش آموزی در شبستان کربلا و پخش برنامه «قرار ما» از شبکه یک سیما از دیگر برنامه های پیش بینی شده در سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس