برپایی موکب حرم حضرت معصومه(س) در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا
برپایی موکب حرم حضرت معصومه(س) در عمود ۱۰۸۰ مسیر نجف به کربلا
هادی محمود نژاد، معاون اجرایی حرم حضرت معصومه(س) از برپایی موکب این آستان در عمود ۱۰۸۰ در مسیر پیاده روی نجف به کربلا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هادی محمود نژاد اظهار داشت: با توجه به در پیش بودن ایام اربعین حسینی و حضور زائران ایرانی از نقاط مختلف کشور و همچنین زائران کشورهای دیگر، حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها در حال برنامه ریزی برای میزبانی مناسب از زائران اربعین در قم است.

معاون اجرایی حرم حضرت معصومه (س) بیان داشت: در راستای میزبانی از زائران اربعین سیدالشهدا علیه السلام در قم و عراق تلاش می‌شود تا از ظرفیت‌های استانی، ملی و حتی فراملی استفاده شود تا بتوانیم خدمت رسانی مطلوب را به زائران انجام دهیم.

محمودنژاد با اشاره به برپایی موکب حرم حضرت معصومه سلام الله علیها در مسیر نجف به کربلا گفت: این موکب همانند سال‌های گذشته در عمود ۱۰۸۰ در مسیر پیاده روی نجف به کربلا برپا می‌شود.

وی افزود: این موکب با حضور خادمان حرم مطهر خدمات مختلفی همانند پذیرایی، رفاهی، درمانی و فرهنگی به زائران اربعین حسینی ارائه می‌کند.

محمود نژاد ادامه داد: موکب آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها آماده دریافت نذورات خیرین و آحاد مردم است و امیدواریم شاهد مشارکت خوبی از سوی مردم با هر توان مالی همانند سالهای گذشته باشیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر