برنامه اکران فیلم‌های جشنواره فجر در قم مشخص شد
برنامه اکران فیلم‌های جشنواره فجر در قم مشخص شد
محمد کاظم رضوانی، معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از اکران 16 فیلم جشنواره فجر در سینماهای ونوس، تربیت و بازار شهر قم خبر داد و گفت: بلیت‌های جشنواره از ۱۶ بهمن‌ماه از سامانه‌های آی‌تیکت، ایران تیک و گیشه هفت به قیمت 35 هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمد کاظم رضوانی ظهر امروز در نشست خبری چهل‌ویکمین جشنواره فیلم فجر در قم که با حضور اهالی رسانه در سالن جلسات شهید آوینی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار شد، اظهار کرد: جشنواره فیلم فجر امسال نیز همزمان با پایتخت و سراسر کشور در استان قم نیز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: امسال نیز استان قم با سه سینمای «تربیت»، «ونوس» و «بازار شهر» پذیرای علاقه‌مندان به جشنواره فیلم فجر است.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم افزود: امسال از میان ۲۴ فیلم حاضر در بخش سابقه جشنواره فیلم فجر، ۱۶ فیلم در قم و سایر استان‌ها از ۱۷ تا ۲۴ بهمن اکران می‌شود.

رضوانی همچنین از رایزنی با سازمان سینمایی برای افزایش تعداد فیلم‌های جشنواره در قم خبر داد و گفت: جدول اولیه و اسامی فیلم‌ها منتشر شده اما امکان جابه‌جایی و افزایش تعداد فیلم‌ها وجود دارد.

وی تصریح کرد: هر فیلم در طول ایام جشنواره سه بار و در هر سینما یک نوبت به روی پرده می‌رود. سینماهای ونوس، تربیت و بازار شهر در روزهای برگزاری جشنواره در دو سانس ۱۸ و ۲۰ پذیرای علاقه‌مندان به هنر هفتم هستند.

معاون هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در خصوص زمان فروش بلیت‌های جشنواره در قم نیز اظهار کرد: بلیت‌های جشنواره از ساعت ۱۸ بعدازظهر امروز یکشنبه ۱۶ بهمن ماه به صورت برخط از طریق سامانه‌های آی‌تیکت، ایران تیک و گیشه هفت به قیمت ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

خاطرنشان می‌شود فیلم‌های «آنها مرا دوست داشتند» به کارگردانی محمدرضا رحمانی، «اتاقک گلی» به کارگردانی محمد عسکری، «بعد از رفتن» به کارگردانی رضا نجاتی، «پرونده باز است» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، «جنگل پرتقال» به کارگردانی آرمان خوانساریان، «چرا گریه نمی‌کنی» به کارگردانی علیرضا معتمدی، «روایت ناتمام سیما» به کارگردانی علیرضا صمدی، «سرهنگ ثریا» به کارگردانی لیلی عاج، «شماره ۱۰» به کارگردانی حمید زرگرنژاد، «عطرآلود» ‌به کارگردانی هادی مقدم دوست، «غریب» به کارگردانی محمدحسین لطیفی، «کاپیتان» به کارگردانی محمد حمزه‌ای، «گل‌های باوارده» به کارگردانی مهرداد خوشبخت، «های‌پاور» به کارگردانی هادی محمدپور، «هوک» به کارگردانی حسین ریگی و «یادگار جنوب» به کارگردانی پدرام دوماری و حسین امیری در طول ایام جشنواره فجر در قم اکران می‌شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم