برق ۲۳ بانک پرمصرف استان قم قطع شد
برق ۲۳ بانک پرمصرف استان قم قطع شد
غفوری با اشاره به قطع برق تعدادی از بانک های پرمصرف استان، گفت: به دنبال برخورد قاطع با ادارات و دستگاه های پرمصرفی که اقدام به اجرای مصوبه هیئت وزیران مبنی بر کاهش مصرف برق نکرده‌اند، شرکت توزیع نیروی برق استان قم دوشنبه ۱۷ مرداد ماه انشعاب برق ۲۳ بانک پرمصرف استان قم را قطع کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدمحمدرضا غفوری معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قم گفت: به دنبال برخورد قاطع با ادارات و دستگاه های پرمصرفی که اقدام به اجرای مصوبه هیئت وزیران مبنی بر کاهش مصرف برق نکرده‌اند، شرکت توزیع نیروی برق استان قم امروز دوشنبه ۱۷ مرداد ماه انشعاب برق ۲۳ بانک پرمصرف استان قم را قطع کرد.

غفوری ضمن تاکید بر رعایت بخشنامه هیئت وزیران توسط ادارات و دستگاه اجرایی استان تصریح کرد: بر اساس بخشنامه هیئت وزیران از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور ماه، دستگاه‌ها نسبت به سال گذشته ملزم به کاهش ۴۰ درصدی مصرف برق خود در ساعات اداری و در ساعت غیر اداری نیز میبایست تا ۷۰ درصد مصرف برق را کاهش دهند و در صورت بی توجهی دستگاه ها به بخشنامه ابلاغ شده در ابتدا اخطار دریافت خواهند کرد و در صورت ادامه برق آن ها قطع خواهد شد.

وی در پایان از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی خواست تا ضمن رعایت مصوبه هیئت محترم وزیران نسبت به کاهش مصرف برق در ساعات اداری و غیراداری اقدامات لازم انجام شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم