برترین بانوان کاراته‌کای قم معرفی شدند
برترین بانوان کاراته‌کای قم معرفی شدند
دومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی استان قم با رقابت کاراته‌کاهای سبک شیتوریو اینویی‌ها در بخش بانوان برگزار شد و برترین‌های خود را شناخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، هیات کاراته استان قم دومین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بانوان استان قم در سبک شیتوریو اینویی‌ها را در خانه کاراته برگزار کرد و کاراته‌کاهای شرکت کننده در دو بخش کاتا و کومیته برای کسب عناوین و رتبه‌های برتر تیمی و انفرادی رقابت کردند.

در بخش کومیته باشگاه تخت جمشید به مربیگری خانم‌ها احسن و مهرنیا با کسب ۲۵ نشان طلا، ۱۶ نقره و ۲۸ برنز روی سکوی نخست ایستاد و قهرمان شد، ضمن اینکه باشگاه سراجه با مربیگری خانم صفایی و کسب ۱۱ طلا، ۱۱ نقره و ۱۱ برنز به مقام نایب‌قهرمانی رسید و رتبه سوم تیمی با ۶ نشان طلا، ۱۰ مدال نقره و ۷ نشان برنز به شاگردان خانم تبقیان در باشگاه ولی‌عصر(عج) اختصاص پیدا کرد.

اما در رده‌بندی باشگاه‌های شرکت کننده در مسابقات بخش کاتا، شاگردان خانم صفایی در باشگاه سراجه با کسب ۷ طلا، ۲ نقره و یک برنز به مقام قهرمانی رسیدند، باشگاه درنا با مربیگری آرزو شریفی و کسب پنج طلا، چهار نقره و سه برنز نایب‌قهرمان شد و باشگاه‌های سپند و کربن به مربیگری خانم کاشی با سه طلا، پنج نقره و ۱۵ برنز رتبه سوم را از آن خود کردند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس