بدمینتون‌بازان قمی نایب قهرمان کشور شدند
بدمینتون‌بازان قمی نایب قهرمان کشور شدند

علی فرجی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به عملکرد تیم بدمینتون خردسالان قمی در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار کرد: مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان با حضور ۲۲ تیم از سراسر کشور به میزبانی زنجان از روز سه شنبه آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. بازی‌ها […]

علی فرجی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به عملکرد تیم بدمینتون خردسالان قمی در مسابقات قهرمانی کشور، اظهار کرد: مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور در رده سنی خردسالان با حضور ۲۲ تیم از سراسر کشور به میزبانی زنجان از روز سه شنبه آغاز و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت. بازی‌ها در ۳ قسمت تیمی، زیر ۱۱ سال و زیر ۱۳ سال درحال برگزاری است. 

وی ادامه داد: پویان بیوکی، پرهام عبدالکریمی، مهران زندی، آریان شایسته فر امیرعلی جعفری، محمدحسین تراشان و صدرا فراهانی با هدایت سیدرسول موسوی ۷ بازیکنی هستند که تیم قم را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

رئیس هیات بدمینتون استان قم تصریح کرد: نماینده قم در بخش تیمی در این مسابقات توانست تیم‌های یزد، سمنان، اصفهان و کردستان را شکست داده و با شایستگی به فینال مسابقات راه پیدا کند.

فرجی گفت: در بازی فینال شاهد تقابل نماینده قم و خراسان شمالی بودیم که متاسفانه بازی را واگذار کردیم و با این نتیجه نماینده قم به عنوان نایب قهرمان مسابقات شناخته شد‌.

وی در پایان عنوان کرد: آخرین باری که نماینده قم توانسته در این رده سنی موفق به کسب عناوین برتر باشد مربوط به دهه هشتاد می‌‎شود و حالا بعد از گذشت ۲ دهه خردسالان قمی بعد از ۳ سال تمرین و سخت‌کوشی این افتخار را برای ورزش قم رقم زدند.

پایان پیام/۷۸۰۳۰