بخش «آندوسکوپی و کولونوسکوپی» بیمارستان شهدای قم افتتاح شد
بخش «آندوسکوپی و کولونوسکوپی» بیمارستان شهدای قم افتتاح شد
بخش «آندوسکوپی و کولونوسکوپی» بیمارستان شهدای قم با حمایت یکی از خیرین سلامت و هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی وزارت بهداشت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، بخش «آندوسکوپی و کولونوسکوپی» بیمارستان شهدای قم با حمایت یکی از خیرین سلامت استان و با مبلغ ۲۷۵ میلیون تومان اعتبار از طریق هیئت‌امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با هماهنگی دفتر خیرین مرکز شهدا استان خریداری و در راستای خدمت‌رسانی به بیماران منطقه دو قم افتتاح شد.

مهدی مصری در آئین افتتاح بخش آندوسکوپی و کولونوسکوپی بیمارستان شهدا با ابراز خرسندی از افتتاح این بخش اظهار داشت: خوشحالیم که در یک منطقه کم برخوردار به همشهریان عزیز با دستگاه‌های پیشرفته خدمات تخصصی ارائه کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: با افتتاح این واحد، بیماران گوارشی که دارای زخم‌های گوارشی و برخی از بیماری‌هایی که ناشی از بیماری گوارشی هستند، مدیریت و غربالگری می‌شوند.

او با تأکید بر اینکه با تشخیص به‌موقع سرطان‌ها عمده این نوع بیماری‌ها قابل‌درمان هستند، گفت: با اضافه شدن متخصصین فلوشیب به دانشگاه فرصت‌های خوبی در دانشگاه و دو مرکز خیرین سلامت و شهدا به‌منظور ارائه خدمات بهینه به مردم ایجاد می‌شود که شامل فعالیت‌های تشخیصی و درمانی هستند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر