با اراده خدا و همبستگی ملت‌ها رژیم صهیونیستی از بین خواهد رفت
با اراده خدا و همبستگی ملت‌ها رژیم صهیونیستی از بین خواهد رفت
آیت‌الله نوری همدانی، یکی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت روز جهانی قدس گفت: شکی نیست با اراده خداوند متعال و همبستگی ملت‌های آزاده دنیا رژیم نامشروع صهیونیستی از بین خواهد رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت‌الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید شیعه در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس گفت: شکی نیست با اراده خداوند متعال و همبستگی ملت‌های آزاده دنیا رژیم نامشروع صهیونیستی از بین خواهد رفت.

متن کامل پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالیان متمادی است که بشریت شاهد ظلم وستم عده‌ای غاصب نسبت به مردمی مظلوم می‌باشد و هر روز این ستم ها افزایش می‌یابد و سکوت مجامع بین‌المللی مرگ‌بارتر و زجرآورتر است و همانطور که امام راحل رحمت الله علیه فرمودند، مسئله محوری و اول جهان اسلام مسئله قدس شریف است.

بر هر انسان آزاده‌ای لازم است به هر طریق ممکن انزجار خود را نسبت به جنایات رژیم کودک‌کش و نامشرع صهیونیست اعلام بدارد و با حضور پرشور این جنایت را محکوم نماید و در موضوع راهپیمایی که نماد یک حرکت اعتراضی نسبت به این جنایت است طبق نظر مسئولان بهداشت و درمان و رعایت مسائل مربوط به وضع بیماری موجود در کشور عمل شود.

ان‌شاءالله ملت ایران بار دیگر این تجاوز و ظلم را محکوم خواهند نمود و شکی نیست با اراده خداوند متعال وهمبستگی ملت های آزاده دنیا رژیم نامشروع صهیونیستی از بین خواهد رفت.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس