باید مراقب بود دو گانگی و دو قطبی سازی ایجاد نشود
باید مراقب بود دو گانگی و دو قطبی سازی ایجاد نشود
حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت:باید مراقب بود در روند امر به معروف و نهی از منکر دو گانگی و دو قطبی سازی ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام والمسلمین علی اصغر گرجی در در جلسه داخلی اعضای ستاد با اشاره به افزایش فعالیت‌ها و خدمات در پایان سال گفت: با توجه به نیمه شعبان و ایام نوروز و تقارن آن با ماه مبارک رمضان باید تلاش‌ها مضاعف گردد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم با بیان اهمیت مقابله با ناهنجاری‌ها با استفاده از ظرفیت‌های قانونی عنوان کرد: پیشنهادی به ستاد مرکزی در خصوص راه اندازی یک موکب در پیامبر اعظم (ص) داده‌ایم که این پیشنهاد پذیرفته شده است.

او بیان کرد: بهره گیری از همه ظرفیت‌ها توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر در تحقق اهداف اهمیت زیادی دارد، همچنین باید در زمینه مطالبه گری از مسئولان به طور جدی ورود کنیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت:باید مراقب بود در روند امر به معروف و نهی از منکر دو گانگی و دو قطبی سازی ایجاد نشود.

حجت الاسلام والمسلمین گرجی بیان کرد: با توجه به برگزاری جلساتی، برخی از مطالبات را از استاندار و دادستانی و فراجا و دیگر مسئولان مطرح کرده ایم تا بتوان از همراهی و هم‌افزایی در جهت رفع مشکلات استفاده کرد.

او عنوان کرد: ما نیز رسالت مهمی داریم و باید از ظرفیت‌های فرارو به خصوص ماه مبارک رمضان استفاده کنیم، با توجه به رایزنی‌های انجام شده قرارگاه ۱۹ دی حاضر است اطراف حرم را به ستاد بسپارد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم بیان کرد: تشکل‌ها نیز بازوان توانمندی در تحقق رسالت ستاد هستند و از این توان و ظرفیت به خوبی استفاده می‌کنیم.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان