به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، زینب فرخ در حاشیه نشست مدیران و فرماندهان خواهر رده‌های مقاومت بسیج استان قم در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این نشست با هدف تدوین برنامه‌های هفته بسیج، هفته مقاومت و سالگرد شهید مهدی زین‌الدین برگزار شد که در این نشست به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، زینب فرخ در حاشیه نشست مدیران و فرماندهان خواهر رده‌های مقاومت بسیج استان قم در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: این نشست با هدف تدوین برنامه‌های هفته بسیج، هفته مقاومت و سالگرد شهید مهدی زین‌الدین برگزار شد که در این نشست به تبیین و هم‌اندیشی در خصوص احیای هویت زن مسلمان در منظومه فکری امامین انقلاب و الگوی سوم در فرمایش مقام معظم رهبری، پرداخته شد.

وی افزود: از اهداف دیگر این نشست نیز می‌توان به تبیین مسائل روز و حملات رژیم غاصب صهیونیستی به ملت مظلوم فلسطین و غزه اشاره داشت که به نوعی اذهان و قلوب مسلمین را جریحه‌دار و محزون کرده است.

مسئول جامعه زنان سپاه امام علی بن ابی‌طالب(ع) با اعلام نفرت و انزجار نسبت به حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی و نسل‌کشی زنان و کودکان مظلوم فلسطینی ابراز کرد: آینده متعلق به مردم فلسطین است. بانوان فلسطینی طی این سالیان با مقاومت در برابر این جنایات و تربیت نسل مقاوم، یقینا یک‌ درس بزرگی برای همه بانوان جهان اسلام داده‌اند.

فرخ خاطرنشان کرد: ما در این نشست تلاش داشتیم تا فرماندهان و مسئولان خواهر رده‌های سپاه استان قم نسبت به تفکر راهبردی بسیج آشنایی داشته باشند و از این تفکر و اصول در احیای هویت زن مسلمان و ارائه سبک زندگی اسلامی ایرانی و تربیت نسل تمدن ساز در حوزه زن و خانواده بهره‌مند شوند.

پایان پیام/ ۷۸۰۳۳