بازیکنان قمی تیم ملی فوتسال تجلیل شدند
بازیکنان قمی تیم ملی فوتسال تجلیل شدند
باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم از بازیکنان ملی‌پوش خود به پاس راهیابی به تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا تجلیل و به آن‌ها پاداش نقدی اهداء کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، بعد از پایان بازی‌های فصل ۱۴۰۱ لیگ‌های پایه فوتسال ایران با نظر علی صانعی ملی‌پوش اسبق این رشته و سرمربی حال حاضر تیم ملی جوانان کشورمان، تعداد ۲۰ بازیکن از فوتسالیست‌های نخبه به اردوی تیم ملی فوتسال جوانان دعوت شده‌اند.

این در شرایطی است که نخستین اردوی تیم ملی فوتسال جوانان جنبه انتخابی دارد و بازیکنان دعوت شده در دو گروه زیر نظر کادر فنی در در مرکز ملی فوتبال تمرین می‌کنند تا از بین آنها بهترین‌ها برای همراهی تیم ملی ایران در مسابقات جوانان قهرمانی آسیا برگزیده شود.

نخستین اردوی انتخابی تیم ملی فوتسال جوانان در گروه اول با حضور ۲۰ بازیکن از روز یکشنبه ۲۲ آبان به مدت دو روز در مهمانسرای شهید رضایی مجد برگزار می‌شود ولی چهار بازیکن تیم‌های پایه باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم جزو دعوت شده‌ها به گروه دوم این اردو هستند.

اردوی انتخابی گروه دوم از سه‌شنبه ۲۴ آبان در حالی برگزار می‌شود که فوتسالیست‌های استان‌های اصفهان، قم، تهران، خراسان‌رضوی، کرمان، مرکزی و هرمزگان حضور دارند و سوران بالکانه، میلاد براهویی، آروین صفری و حمیدرضا ده‌نمکی از تیم‌های جوانان، امید و بزرگسالان باشگاه آنا صنعت پاسارگاد قم در جمع آنها حاضر هستند.

باشگاه آناصنعت پاسارگاد قم در پی اعلام اسامی بازیکنان ملی‌پوش تیم ملی جوانان، دعوت چهار بازیکن جوان و آینده‌دار تیم‌های جوانان،‌ امید و بزرگسالان این باشگاه به تیم ملی جوانان را تبریک و برای استعدادهای خود در راستای مسیر پیشرفت در این رشته ورزشی افتخار‌آفرین آرزوی موفقیت کرد.

این موضوع بهانه بسیار خوبی بود تا در حاشیه تمرین تیم بزرگسالان آنا صنعت پاسارگاد در سالن دو هزار نفری شهید حیدریان با حضور روزبه بروفه قائم‌مقام مدیرعامل باشگاه آناصنعت پاسارگاد از این بازیکنان قدردانی شود، تجلیلی که در پایان این تمرین از حمیدرضا ده‌نمکی و سوران بالکانه با اهدای گل و پاداش نقدی انجام گرفت و مقرر شد هدایای نقدی صفری و براهویی به حساب آنها واریز شود تا استعدادهای خوش‌آتیه باشگاه آناصنعت قم با روحیه‌ای مضاعف به اردوی تیم ملی بروند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس