بازگشت تاب‌ها به بوستان‌های قم
بازگشت تاب‌ها به بوستان‌های قم
پیام جوادیان، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم از نصب تاب ‌بازی استاندارد در مجموعه بازی بوستان‌های شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، پیام جوادیان امروز یکشنبه ۷ اسفندماه در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به خرید و نصب تاب‌بازی کودکان در زمین‌های بازی شهر، اظهار کرد: یکی از مطالبات شهروندان قمی در عرصه‌های فضای سبز، نصب مجموعه‌های بازی خصوصاً نصب تاب‌بازی کودکان در بوستان‌ها بود که به دلایل مختلفی خصوصاً نبود استانداردهای لازم امکان‌پذیر نبود و تاب‌های قدیمی نیز به دلیل نداشتن استانداردهای لازم جمع‌آوری‌شده بود.

وی اضافه کرد: به همین دلیل با توجه به اینکه شهروندان از این مسأله آگاهی نداشتند؛ نارضایتی‌هایی بین آن‌ها ایجادشده بود و در همین راستا با پیگیری صورت گرفته موفق شدیم تعدادی تاب‌بازی کودکان با ایمنی لازم خریداری کرده و در عرصه‌های فضای سبز مناطق دو، شش، یک و هشت نصب و راه‌اندازی شد.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم بیان کرد: به مرور در دیگر نقاط شهر و در بوستان‌های دیگر نیز این تاب‌های بازی خریداری‌شده و نصب خواهد شد تا شهروندان بتوانند از این امکانات استاندارد در سطح شهر استفاده ببرند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا