اینکه مسئولین می‌گویند هنوز متوجه علت حادثه نشده اند، جای تعجب دارد
اینکه مسئولین می‌گویند هنوز متوجه علت حادثه نشده اند، جای تعجب دارد
آیت الله جوادی آملی از مراجع تقلید، مسمومیت دانش آموزان را موجب نگرانی جدی خانواده‌ها عنوان کرد و گفت: اینکه مسئولین اعلام می‌کنند ما هنوز متوجه علت حادثه نشده ایم، واقعا جای تعجب دارد، چرا نباید این موضوع ریشه یابی شود؟

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت‌الله عبدالله جوادی آملی در دیدار یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش که در مؤسسه بین‌المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، مسمومیت دانش آموزان را موجب نگرانی جدی خانواده‌ها عنوان کرد و گفت: اگر چه برخی می‌گویند که این مسئله ناشی از استرس و اضطراب است اما مردم راضی نمی‌شوند و باید حقیقت گفته شود.

وی افزود: شاید این حادثه از نظر برخی افراد مهم نباشد، اما نگرانی ایجاد کرده است و ممکن است در دراز مدت به جوانان و نوجوانان ما آسیب بزند.

مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد: اینکه مسئولین اعلام می‌کنند ما هنوز متوجه علت حادثه نشده ایم، واقعا جای تعجب دارد، چرا نباید این موضوع ریشه یابی شود؟

وی، ترویج بیش از پیش معارف دینی را در مدارس ضروری و مهم توصیف کرد و گفت: باید اساتید اخلاق حوزه و دانشگاه به کمک آموزش و پرورش بیایند و دانش آموزان را از همان دوران کودکی با مفاهیم اسلامی مانوس کنند که در آینده شاهد ناهنجاری‌های اجتماعی نباشیم.

  • منبع خبر : مرکز خبر قم