اهتمام مسئولان قضایی قم برای پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی
اهتمام مسئولان قضایی قم برای پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری قم، نخستین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان قم به ریاست رئیس کل دادگستری استان با حضور مدیرکل اطلاعات، مدیرکل بازرسی، دادستان عمومی و انقلاب، معاون استاندار، مدیرکل صداوسیما، فرمانده انتظامی، فرماندار، […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دادگستری قم، نخستین جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان قم به ریاست رئیس کل دادگستری استان با حضور مدیرکل اطلاعات، مدیرکل بازرسی، دادستان عمومی و انقلاب، معاون استاندار، مدیرکل صداوسیما، فرمانده انتظامی، فرماندار، سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری و دیگر مدیران ارشد دستگاه‌های استان برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی مظفری رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی استان در این جلسه گفت: باید ساز و کار انتخابات برای مردم تبیین شود و تمام راهکار‌ها و تجربیات دوره‌های قبل در زمینه تخلفات و جرائم انتخاباتی مورد بررسی قرار گیرد.

وی از مدیران دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی انتخابات استان خواست؛ با تشکیل کمیته‌ای ویژه، برای پیشگیری از تخلفات اقدامات لازم را انجام دهند.

مظفری همچنین از تشکیل جلسات مختلف برای نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: نامزد‌ها تذکرات لازم در زمینه پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی را دریافت می‌کنند.

رئیس‌کل دادگستری استان قم با اشاره به شعار مشارکت، امنیت، سلامت و رقابت تاکید کرد: در کشور تقریبا هر دوسال یک‌بار انتخابات برگزار می‌شود که این نشان دهنده نعمت بزرگ امنیت در کشور است و نباید اجازه داد امنیت و سلامت انتخابات توسط معاندین، فریب خوردگان و دشمنان ملت خدشه‌دار شود.

این مقام قضایی در پایان ابراز امیدواری کرد با پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در سال جاری به بهترین شکل و با کمترین مشکلات برگزار شود.

پایان پیام/۷۸۰۲۳