انهدام باند سارقان منازل در قم
انهدام باند سارقان منازل در قم
سرهنگ جعفر عباسعلی پور، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری اعضای 3 نفره باند سرقت از منازل و کشف 19 فقره سرقت از آنان در عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان مرکزی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم،  سرهنگ جعفر عباسعلی پور اظهار داشت: به دنبال وقوع سرقت‌های متعدد از منازل سطح شهر مقدس قم با شیوه و شگرد تخریب توپی درب‌های ضد سرقت، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قم قرار گرفت.

وی افزود: ماموران طی یکسری تحقیقات فنی و پلیسی و نیز با همکاری پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی، خودرو حامل سارقان را در اتوبان قم – تهران شناسایی و پس از توقیف در بازرسی از خودروی موصوف مقادیری طلاجات و بدلیجات کشف و ۳ سرنشین دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان قم بیان کرد: با اعتراف سارقان به ۹ فقره سرقت از منازل به شیوه اعلامی در یک سال گذشته از سطح شهر اراک و ۱۰ فقره سرقت از منازل در شهر قم، تحقیقات همچنان پیرامون کشف سایر سرقت های احتمالی و دستگیری سایر اعضای باند با هویت های معلوم ادامه دارد.

وی در پایان ضمن توصیه به شهروندان عزیز در خصوص تجهیز منازل خود به ابزارهای هشدار دهنده و بازدارنده، خاطرنشان کرد: در صورت مواجهه با هرگونه مسائل امنیتی و انتظامی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس