انقلاب اسلامی زمینه‌ساز رشد نیروی انسانی در صنعت نفت ایران شد
انقلاب اسلامی زمینه‌ساز رشد نیروی انسانی در صنعت نفت ایران شد
علی‌مددی با بیان این که انقلاب اسلامی زمینه‌ساز رشد و توانمندی نیروی انسانی در صنعت نفت ایران شد، خاطرنشان کرد: امروز خدمت‌رسانی به مردم نقش مهمی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی را ایفا می‌کند.

مهدی علی‌مددی معاون وزارت نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی بعد از ظهر روز شنبه بیست‌ودوم بهمن در آیین بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۲۴۶ طرح گازرسانی در استان قم، ضمن تبریک چهل‌وچهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: امروز خدمت‌رسانی به مردم نقش مهمی در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی را ایفا می‌کند که این موضوع نیازمند نگاه و توجه ویژه به بحث نیروی انسانی است.

وی در تشریح نقش نیروی انسانی در پیشبرد اهداف یک مجموعه، تصریح کرد: در صنعت نفت و گاز کشور، این سرمایه نیروی انسانی است که کار هدایت مجموعه را عهده‌دار است. نفت و گاز همواره وجود داشته است ولی آن‌چه که در این بین نفت و گاز را به یک ثروت ارزشمند تبدیل کرده است؛ انگیزه کار، زحمت و رشادت‌های نیروی انسانی بوده است.

علی‌مددی با بیان این که مجموعه توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت در دولت سیزدهم تمامی تلاش خود را بر این معطوف کرده است تا دغدغه‌های نیروی انسانی را به حداقل ممکن برساند، خاطرنشان کرد: در این راه چالش‌های زیادی پیش‌روی ما بوده است و سعی ما بر این بوده است تا مشکلات موجود را از نزدیک بررسی کرده و راهکارهای حل آنان را ارائه دهیم.

وی با بیان این که انقلاب اسلامی زمینه‌ساز رشد و توانمندی نیروی انسانی در صنعت نفت ایران شد، اضافه کرد: همه دغدغه وزیر نفت نیز حل مشکلات نیروی انسانی است و بر همین مبنا ما در این حوزه سعی کرده‌ایم تا به خواسته‌های کارکنان پاسخ داده و مطالبات به حق آنان را از مسیرهای قانونی دنبال کنیم.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان قم