امروز ارتش لرزه به تن مستکبرین جهان انداخته است
امروز ارتش لرزه به تن مستکبرین جهان انداخته است
سردار محمدرضا موحد، فرمانده سپاه استان قم در پیامی به مناسبت روز ارتش تصریح کرد: ارتشی مردمی و مکتبی و سرافراز و متکی بر تجارب درخشان جنگ و دوران دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و با رزمندگان مومن و فرماندهانی شجاع و ولایتمدار، امروزه لرزه به تن تمامی زیاده‌خواهان و مستکبرین جهان انداخته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سردار محمدرضا موحد فرمانده سپاه استان قم در پیامی به مناسبت روز ارتش تصریح کرد: ارتشی مردمی و مکتبی و سرافراز و متکی بر تجارب درخشان جنگ و دوران دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و با رزمندگان مومن و فرماندهانی شجاع و ولایتمدار، امروزه لرزه به تن تمامی زیاده‌خواهان و مستکبرین جهان انداخته است.

متن کامل پیام فرمانده سپاه استان قم به این شرح است:

إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الَّذِینَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِهِ صَفًّا کَأَنَّهُمْ بُنْیَانٌ مَرْصُوصٌ (سوره مبارک صف-آیه ۴)
۲۹ فروردین ماه روزی افتخار آمیز و عزتمند در تاریخ شکوهمند جمهوری اسلامی است که یادآور تیزبینی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) به شمار می‌رود که طی آن در اوج فتنه انگیزی منافقین و دشمنان قسم خورده‌ی این مرز و بوم مبنی بر انحلال ارتش با پیام تاریخی و حکیمانه خود در نامگذاری روزی به نام «روز ارتش جمهوری اسلامی»، روح تازه‌ای در کالبد ارتش و ارتشیان غیور، استوار و مومن ایران اسلامی دمید. این اقدام حیاتی باعث ظهور سرفصلی نوین در تاریخ ارتش قهرمان جمهوری اسلامی ایران در مقابله با جبهه‌ وسیع دشمنان و همراهی مردم عزیزمان گردید.

پیش قراولی ارتش در مبارزه با ضد انقلاب از همان روزهای اول، ایستادگی تاریخی و مثال‌زدنی ارتش در مقابل تجاوز بعثی‌ها، برقراری امنیت آسمان ایران عزیز در طول ۴۴ سال با گشت‌های شبانه‌روزی نیروی هوایی و چشمان بیدار پدافند، به اهتزاز درآوردن پرچم اقتدار ایران در آب‌های آزاد و پهنه اقیانوس‌ها، آمادگی دائمی همه نیروها برای برخورد با هرگونه تجاوز؛ سازندگی و کمک به هموطنان در مناطق سیل زده-زلزله زده و همچنین مقابله با ویروس منحوس کرونا و در نهایت تقدیم نمودن بیش از ۴۸ هزار شهید گلگون کفن که اسطوره‌هایی همچون سپهبد شهید صیاد شیرازی در آسمان پر افتخار آن می‌درخشند مصداق بارز و تبلور شعار انقلابی”ارتش فدای ملت بوده است” تنها بخشی از نتایج تصمیم آن اراده حکیمانه حضرت روح الله است.

ارتشی مردمی و مکتبی و سرافراز و متکی بر تجارب درخشان جنگ و دوران دفاع جانانه از انقلاب اسلامی و با رزمندگان مومن و فرماندهانی شجاع و ولایتمدار، امروزه لرزه به تن تمامی زیاده‌خواهان و مستکبرین جهان انداخته و تعریفی دقیق از ارتش را به جهانیان دیکته کرده است.

سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) استان قم با تعظیم به مقام شامخ شهیدان همیشه جاوید ارتش، این روز فرخنده را به آحاد رزمندگان غیور ارتشی و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس