سربازان حاج قاسم آماده انتقام از جنایتکاران کودک‌کش هستند/ پاسخ ایران کوبنده خواهد بود
سربازان حاج قاسم آماده انتقام از جنایتکاران کودک‌کش هستند/ پاسخ ایران کوبنده خواهد بود
آیت الله سعیدی با اشاره به این مهم که صهیونیست های کودش کش از مردم غزه تا کرمان را به خاک و خون می کشند، گفت: مردم ایران از مسئولین انتظار دارند به این جنایتکاران کودک کش آن چنان پاسخ کوبنده ای بدهند که برای دشمنان درس عبرتی باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه قم که در مصلی قدس برگزار شد، اظهار داشت: حادثه ناجوانمردانه تروریستی گلزار شهدای کرمان سبب جراحت و شهادت تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان شد که نشان دهنده ضعف دشمنان کوردل جمهوری اسلامی است.

امام جمعه قم بیان کرد: ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با این حوادث روبرو بوده است و پس از هرحادثه ای با توان بیشتر به عزم خود ادامه می دهد، مردم ایران اسلامی از مزدوران و دشمنان خود جز این انتظار ندارند چرا که صهیونیست کودک‌کش از مردم عزه تا کرمان را به خاک و خون می کشد و آمریکای جنایتکار همچنان حامی اسرائیل خون خار است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) با بیان اینکه دنیای استکبار نه تنها از حاج قاسم بلکه از زائران مزار حاج قاسم هم هراس دارد، عنوان کرد: مردم ایران از مسئولین انتظار دارند به این جنایتکاران کودک کش آن چنان پاسخ کوبنده ای بدهند که برای دشمنان درس عبرتی باشد، سربازان حاج قاسم بدون اینکه دچار احساسات و هیجان شوند آماده انتقام از مزدوران جنایتکار هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مقام معظم رهبری در آستانه میلاد حضرت زهرا(س) در دیدار هزاران نفر از بانوان و دختران درباره نگاه تمدن غرب به زنان و نقش آفرینی آنان در جامعه فرمود رویکرد غرب در دو عامل سودجویی و لذت بخشی خلاصه می شود و غربی ها به زن نگاه ابزاری دارند.

آیت الله سعیدی با اشاره به جایگاه زنان در اسلام تصریح کرد: استناد و افتخار زنان کشورمان به جایگاه والای آنان است و با این نگاه می توانند نقشه شوم دشمنان را بر آب کنند.

امام جمعه قم اهمیت قیام ۱۹ دی سال ۵۶ در پیروزی انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و افزود: پس از اینکه مقاله سخیفی از طرف رژیم پهلوی علیه امام راحل در روزنامه نوشته شد قیام مردمی و روحانیت محور شکل گرفت که آغاز گر تحول اساسی و بنیادین در انقلاب اسلامی بود،  هرسال به مناسبت ۱۹ دی مردم قم افتخار دارند به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شوند.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به انتخابات اسفندماه مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: یکی از توصیه های مقام معظم رهبری مشارکت حداکثری و عمومی در انتخابات است و این مشارکت الزاماتی دارد.

وی خاطرنشان کرد: برای مشارکت حداکثری در انتخابات باید تدابیری اندیشیده شود و مشارکت مردم زمینه ساز تحول در جامعه است، شورای نگهبان تلاش کرده از نفوذ اندیشه های منحرف و حضور افراد فرصت طلب ومزدور در انتخابات جلوگیری کند.

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم