امام‌ جمعه قم: بدون آرای مردم خیمه نظام اسلامی برپا نمی‌شود
امام‌ جمعه قم: بدون آرای مردم خیمه نظام اسلامی برپا نمی‌شود

– اخبار استانها – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازقم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به درپیش بودن ماه رجب، اظهار داشت: ماه رجب آغاز فصل بهار معنویت است که با ماه شعبان و ماه مبارک رمضان […]

– اخبار استانها –

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری تسنیم ازقم، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه که در مصلی قدس برگزار شد، با اشاره به درپیش بودن ماه رجب، اظهار داشت: ماه رجب آغاز فصل بهار معنویت است که با ماه شعبان و ماه مبارک رمضان تکمیل می‌شود و لازم است مومنان از این فرصت نهایت بهره را برده و در راستای کسب رضایت خداوند متعال تلاش کنند.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب اسلامی تا امروز به‌صورت متوسط هرسال یک انتخاب ملی و مردمی را داشته‌ایم و شاید ما تنها کشوری هستیم که در هر سال از مردم نظرخواهی شده است.

امام جمعه قم با بیان اینکه مشارکت عمومی در تصمیمات مهم عاملی در توسعه و پیشرفت کشور است، بیان کرد: باید با اتکا و اراده مردم نظام حرکت کند و کسی به صحنه بیاید که در راستای رفع مشکلات بکوشد.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به دیدار مردم قم با رهبر معظم انقلاب در سالروز قیام ۱۹ دی، بیان کرد: عمده بیانات رهبر معظم انقلاب در این دیدار به قدرت مردم اختصاص داشت و فرمودند که امروز نقش و ایستادگی مردم در مورد غزه را مشاهده می‌کنید که آمریکا و صهیونیست‌ها را عاجز کرده است.

وی با اشاره به سالروز شهادت دکتر علی‌محمدی دانشمند هسته‌ای، عنوان کرد: این شهید والامقام به دست تروریست‌های صهیونیست ترور شد که نشان‌دهنده اوج حقارت صهیونیست‌ها در زمینه ازبین‌بردن انسان‌هاست.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حمله شب گذشته آمریکا و انگلیس به یمن، تصریح کرد: یمن سال‌هاست که تجربه دفاع از خود را کسب کرده است و از این حملات غافلگیر نمی‌شود.

آیت‌الله سعیدی ادامه داد: امروز یمن بعد از گذراندن دوران سخت جنگ اخیر، به سلاح‌هایی مجهز شده است که می‌تواند پایگاه‌های دشمن را در منطقه از جمله بحرین مورد هدف قرار دهد.

امام‌جمعه قم عنوان کرد: بدون شک جنگ در منطقه ناامنی را گسترش می‌دهد و باید بدانیم که دشمنان ما ازجمله آمریکا به دنبال این توطئه هستند تا منطقه را ناامن کنند.

تولیت حرم حضرت معصومه (س) با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات اسفندماه گفت: حضور و مشارکت مردمی از اقشار مختلف می‌تواند دست دشمن را از توطئه‌ها کوتاه کند، نظامی که پشتوانه آن قدرت مردم باشد در عرصه‌های مختلف پیروز است.

آیت الله سعیدی خاطرنشان کرد: باید بر روی حضور مردم و مشارکت مردم تبلیغ شود و بدون آرا مردم و حضور مردم خیمه نظام اسلامی برپا نمی‌شود، دشمنان به دنبال گسست بین مردم و صندوق‌های رأی هستند اما مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق‌های رأی امید دشمن را ناامید و با انتخاب افرادی اصلح مشت محکمی بر دهان دشمنان ازجمله آمریکا و صهیونیست‌ها خواهند کوبید.