امام جمعه زاهدان: دشمن واقعیت سیستان و بلوچستان را وارونه جلوه می‌دهد
امام جمعه زاهدان: دشمن واقعیت سیستان و بلوچستان را وارونه جلوه می‌دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله مصطفی محامی روز گذشته در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با تاکید بر اینکه دشمن با توطئه‌های مختلف به دنبال تفرقه‌اندازی و تضعیف […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله مصطفی محامی روز گذشته در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و امام جمعه قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با تاکید بر اینکه دشمن با توطئه‌های مختلف به دنبال تفرقه‌اندازی و تضعیف نظام اسلامی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی با حرکت در مسیر ولایت فقیه تا به امروز به دستاوردهای بزرگی رسیده که دشمن چشم دیدن این دستاوردها را ندارد.

نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان با اشاره به وضعیت این استان، گفت: دشمن در فضای مجازی وضعیت را وارونه جلوه می‌دهد در حالی‌که در کف میدان مشکلی وجود ندارد و آرامش در این استان حاکم است.

وی همچنین در این دیدار بر ضرورت پرداختن به کارهای فرهنگی تأکید کرد و افزود: روز دختر زمینه مناسبی برای کار فرهنگی در زمینه ترویج عفاف و حجاب و الگو دهی به دختران است.

همچنین در این دیدار، آیت‌الله سعیدی تولیت آستان حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: ضمن تکریم دختران، سیره حضرت معصومه سلام الله علیها به عنوان یک دختر نمونه از خاندان اهل بیت(ع) باید به جامعه معرفی شود و خط مشی‌ها، وظیفه و رسالت دختران و بانوان در خانواده و جامعه برایشان تشریح شود.

*حجاب سبب شکوفا شدن استعداد زنان در انقلاب اسلامی شده است

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

وی با بیان اینکه حجاب محدودیتی است که سبب آزادی زنان برای رشد در عرصه های مختلف می شود، افزود: در گذشته ابتذال به قدری زنان را به خود مشغول کرده بود که زنان به جایگاهی که شایسته آنها است نمی توانستند برسند؛ اما انقلاب اسلامی جلوی فساد و افساد بانوان را گرفت و با فراهم کردن شرایط حضور عفیفانه آنها در جامعه سبب شکوفا شدن استعداد زنان شد.

امام جمعه قم با بیان اینکه کرامت زن همراه با عزت و پیشرفتش است، گفت: اگر پیشرفت های زنان در انقلاب اسلامی در روز دختر برجسته شود درس آموز خواهد بود به ویژه در استان سیستان و بلوچستان که مردمش روی حجاب تعصب ویژه دارند.

پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم

آیت الله سعیدی با بیان اینکه در مقابله با تهاجم دشمن در زمینه حجاب نباید همه چیز به نیروی انتظامی و دادگاه ها واگذار شود، گفت: باید در کارهای فرهنگی هر نهادی وظیفه خود ر انجام دهد و کارها را به دیگران ارجاع نکنند تا به تدریج مشکلات حل شود.

پایان پیام/۷۸۰۲۳