اقامه نماز عید فطر به امامت آیت الله سعیدی در حرم حضرت معصومه(س)
اقامه نماز عید فطر به امامت آیت الله سعیدی در حرم حضرت معصومه(س)
مراسم عید فطر در حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) همراه با اقامه نماز توسط آیت‌الله سعیدی، بیان احکام توسط حجت‌الاسلام والمسلمین فلاح‌زاده و قرائت دعای ندبه توسط محمد حسین ایرانی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، نماز عید فطر امسال به امامت آیت الله سیدمحمد سعیدی رأس ساعت ۸ در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر بانوی کرامت برگزار می‌شود.

مراسم روز عید فطر در حرم مطهر بانوی کرامت از بعد از نماز صبح با قرائت زیارت عاشورا توسط حسن اسداللهی آغاز می شود و پس از آن از ساعت ۶ حجت الاسلام والمسلمین پورسیدآقایی سخنرانی خواهد کرد.

دعای ندبه صبح روز عید فطر نیز از ساعت ۶:۳۰ توسط محمدحسین ایرانی قرائت می شود و پس از آن اقبالی، قاری نوجوان مرکز قرآن و حدیث کریمه اهل بیت(س) از ساعت ۷:۳۰ به تلاوت قران می پردازد و از ساعت ۷:۴۰ تا ۸ نیز حجت الاسلام والمسلمین فلاح زاده به بیان احکام شرعی می پردازد.

محل استقرار برادران برای اقامه نماز عید فطر شبستان امام خمینی(ره)، نیمه جنوبی صحن صاحب الزمان(عج) و صحن امام هادی علیه السلام است.

همچنین محل استقرار خواهران صحن امام رضا علیه السلام، بالکن های شبستان امام خمینی(ره) و نیمه شمالی صحن صاحب الزمان(عج) و برای محل استقرار مشترک خواهران و برادران صحن پیامبر اعظم(ص)، صحن جواد الائمه علیه السلام و میدان آستانه در نظر گرفته شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس