افزایش پنج برابری سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه سلفچگان
افزایش پنج برابری سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه سلفچگان
محمود داودآبادی، مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: با تلاش‌های صورت گرفته، جذب سرمایه گذار در این منطقه نسبت به سال گذشته افزایش پنج برابری داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمود داودآبادی در بازدید حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از غرفه منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در نمایشگاه توانمندی های صادراتی و فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، با اشاره به اینکه از سال گذشته و با تغییر تیم مدیریتی در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان نگاه مالکیتی به این منطقه را به نگاه مدیریتی تغییر دادیم، اظهار کرد: شعار ما این است که یک شهر سه هزار و ۵۰۰ هکتاری نزد ما امانت گذاشته شده تا آن را به مالکان واقعی؛ یعنی تولیدکنندگان و کارآفرینان برسانیم.

وی ادامه داد: بر همین اساس با تلاش های صورت گرفته، جذب سرمایه گذار در این منطقه نسبت به سال گذشته افزایش پنج برابری داشته است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان تصریح کرد: ادعای قابل اثبات داریم که با  مدل های جدید واگذاری زمین که تدوین کردیم، هر سرمایه گذار و فعال اقتصادی که بیاید به منطقه ویژه سلفچگان و با این شرایط نتواند کار کند؛ قطعا در هیچ مکان دیگری نمی تواند کار خود را پیش ببرد.

داودآبادی در پایان با اشاره به اینکه با تمام توان در حال جبران عقب ماندگی های این منطقه در حوزه های زیرساختی و خدمات الکترونیک هستیم، خاطرنشان کرد. ما به دنبال جذب سرمایه اجتماعی هستیم و هیچ سرمایه ای بالاتر از اشتغالزایی برای ما اهمیت ندارد و بنابراین سرمایه گذاری که اشتغال زایی بالایی داشته باشد، قطعاً شرایط بسیار مناسبی را برای دریافت زمین خواهد داشت.