افتتاح ۴ پروژه آموزشی به مناسبت هفته دولت در قم
افتتاح ۴ پروژه آموزشی به مناسبت هفته دولت در قم
احمدرضا اجتهادی ، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم از افتتاح 4 پروژه آموزشی به مناسبت هفته دولت خبرداد و گفت: در سال تحصیلی پیش‌رو نیز 20 پروژه آموزشی افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، احمدرضا اجتهادی پیش از ظهر امروز یکشنبه ۶ شهریورماه در مراسم افتتاح ۴ پروژه آموزشی و پرورشی در هفته دولت، با اشاره به اینکه ۴۰ پروژه آموزشی در استان فعال است، اظهار کرد: بیش از ۲۰ پروژه در سال تحصیلی پیش رو افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلات فراوانی در حوزه کمبود محیط آموزشی در استان داریم، عنوان کرد: با تلاش‌های فراوان و روزافزون به دنبال رفع این مشکلات هستیم و خوشبختانه در مجموعه مدیریت استان نیز این عزم وجود دارد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان قم از افتتاح استخری در محله شیخ آباد با اعتبار ۲۵ میلیارد تومان یاد کرد و گفت: امروز، پروژه مدرسه شهید فخری‌زاده با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان و دو کارگاه با اعتباری ۲٫۵ میلیارد تومانی افتتاح خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از اصلی‌ترین اهداف وزارتخانه توسعه هنرستان‌ها است، مطرح کرد: هزینه احداث هنرستان‌ها بسیار سنگین است اما در استان درحال احداث یک هنرستان از محل اعتبارات سفر ریاست جمهوری به قم هستیم.

اجتهادی ادامه داد: در این راستا از ظرفیت مدارسی که قابلیت تبدیل شدن به هنرستان داشته باشند، استفاده می‌کنیم.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس