افتتاح ۱۷۰ پروژه شهرداری قم به مناسبت هفته دولت
افتتاح ۱۷۰ پروژه شهرداری قم به مناسبت هفته دولت
سیدمرتضی سقائیان‌نژاد، شهردار قم از اجرای برنامه‌های مختلف به مناسبت هفته دولت در قم خبرداد و گفت: ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه شهرداری قم در هفته دولت افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، سیدمرتضی سقائیان‌نژاد در جلسه شورای مدیران شهرداری قم که روز گذشته با حضور فرماندار قم برگزار شد، با اشاره به اهمیت برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: شهرداری هر چه در توان داشته باشد، برای برگزاری پرشور انتخابات به کار می‌گیرد.

وی با اشاره به افتتاح ۵۰ هزار میلیارد ریال پروژه شهرداری قم در هفته دولت، افزود: ۱۷۰ پروژه در حوزه‌های مختلف عمرانی، خدماتی، زیست‌محیطی، فرهنگی و … به نشاط اجتماعی و رضایتمندی مردم کمک می‌کند.

شهردار قم با تأکید بر اهمیت پرهیز از حواشی در آستانه برگزاری انتخابات اضافه کرد: هیچ‌گاه اجازه نخواهیم داد برخی حواشی مانع از خدمت‌رسانی شایسته به مردم قم شود.

وی با اشاره به اینکه ارتقای خدمت‌رسانی عمومی یکی از ضرورت‌های ایام پیش رو است، گفت: توجه به بهبود وضعیت آسفالت معابر یکی از عوامل رضایتمندی مردم است؛ از طرفی نظم و کیفیت حمل‌ونقل عمومی و تکریم ارباب‌رجوع در شهرداری قم از جمله موضوعاتی است که همواره باید نسبت به آن اهتمام داشته باشیم.

سقائیان‌نژاد با اشاره به اهمیت تبیین عملکرد شهرداری قم برای عموم مردم و نشاط‌آفرینی از این طریق گفت: شاید بسیاری از مردم ندانند که شهرداری قم در کمتر از یک سال ۸۰ پلاک در پروژه عمار یاسر تملک کرد و این موضوع یک رکوردزنی در پروژه‌های شهری محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه هر چیزی موجب نگرانی مردم می‌شود، باید از میان برداشته شود، افزود: مدیران باید نسبت به پاسخگویی کارشناسی به شبهاتی که وارد می‌شود، اهتمام داشته باشند تا اذهان عمومی نسبت به مشکلات و موفقیت‌های مدیریت شهری روشن شود.

 

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم