افتتاح پردیس علم و فناوری کشاورزی استان قم
افتتاح پردیس علم و فناوری کشاورزی استان قم
محمدرضا حاجی‌رضا، رئیس جهاد کشاورزی استان قم گفت: به مناسبت هفته پژوهش، شاهد افتتاح پردیس علم و فناوری کشاورزی استان قم خواهیم بود که مقدمات اصلی این امر فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمدرضا حاجی‌رضا در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان قم که به مناسبت هفته پژوهش در محل نمایشگاه‌های دائمی استان قم برپا شده است، ضمن تبریک هفته پژوهش، اظهارکرد: حوزه کشاورزی یکی از بخش‌های موثر در استان قم است.

وی با بیان اینکه سیاست و برنامه سازمان جهاد کشاورزی در حوزه ارتقا و بهروری، دانش‌بنیانی است، مطرح کرد: سازمان جهاد کشاورزی در سال جاری تعدادی کار خاص و ویژه در دستور کار قرار داده است.

رئیس جهاد کشاورزی استان قم ادامه داد: استفاده از ظرفیت‌ها و شرکت‌های دانش بنیان، استفاده از ظرفیت‌های علمی دانشجویان استان و … ازجمله این کارهای خاص و ویژه هستند.

وی از افتتاح مرکز رشد و فناوری جهاد کشاورزی استان قم یاد کرد و گفت: خوشبختانه درحال حاضر ۱۶ هسته و شرکت فناور در این مرکز فعال شده‌اند.

حاجی‌رضا با اشاره به برنامه‌های جهاد کشاورزی در هفته پژوهش، عنوان کرد: به مناسبت این هفته، شاهد افتتاح پردیس علم و فناوری کشاورزی استان قم خواهیم بود که مقدمات اصلی این امر فراهم شده است.

وی نظام‌مند شدن شرکت‌هایی که باید در حوزه مرکز رشد فعالیت کنند را مدنظر قرار داد و افزود: برنامه بعدی سازمان جهاد کشاورزی استان قم در هفته پژوهش حضور در نمایشگاه پژوهش و فناوری استان است.

رئیس جهاد کشاورزی استان قم با بیان اینکه در این هفته به معرفی شرکت‌های برتر نیز خواهیم پرداخت، خاطرنشان کرد: همچنین زمینه‌سازی برای معرفی ظرفیت‌ها و تولیدات دانشی که این شرکت‌ها داشتند در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی قرار گرفته است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا