افتتاح هشت پروژه در پردیسان به ارزش ۱۲۸۰ میلیارد ریال
افتتاح هشت پروژه در پردیسان به ارزش ۱۲۸۰ میلیارد ریال
افتتاحیه هشت پروژه شهرداری قم بااعتبار 1280 میلیارد ریالی با حضور امام‌جمعه پردیسان، نماینده قم در مجلس شورای اسلامی، استاندار قم، فرمانده سپاه استان، شهردار و جمعی از مدیران و مسئولین شهری و استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در گام سوم از مرحله جدید طرح بزرگ “قم در مسیر تحول” هم‌زمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی، برخی از پروژه‌های شهری منطقه هشت قم مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.

آئین افتتاح این پروژه‌ها با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حامدی امام‌جمعه پردیسان، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، محمدتقی شاهچراغی استاندار قم، سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی دیگر از مسئولین شهری و استانی در مرکز همایش‌های شهرداری قم برگزار شد.

در این مراسم همچنین از سردار پاسدار محمدرضا موحد به نمایندگی از سپاه همیشه قهرمان پاسداران انقلاب اسلامی تجلیل شد و همچنین خانواده شهید پاکبان حسین ذوالفقاری نیز موردتکریم شهرداری قم قرار گرفت.

تقدیر از مقام‌آوران رشته‌های ورزشی کارکنان شهرداری قم نیز از دیگر برنامه‌هایی بود که در این مراسم به اجرا رسید.

در ادامه با حضور مسئولین در منطقه پردیسان، هشت پروژه گام سوم مرحله جدید طرح بزرگ “قم در مسیر تحول” بااعتباری بالغ‌بر ۱۲۸۰ میلیارد ریال و با رویکرد نیازهای اساسی مردم در منطقه پردیسان اجرایی شده و به مناسبت ایام دهه فجر در اختیار مردم قرار گرفت.

مجتمع فرهنگی ورزشی پاکبان شهید حسین ذوالفقاری در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع با اعیانی ۲۷۰۰ مترمربع، یکی از هشت پروژه افتتاح‌شده در روز چهارشنبه دوازدهم بهمن‌ماه بود.

فاز دوم بلوار ابوطالب(ع)، فاز نخست زیرساخت‌های منطقه ۹ پردیسان، آسفالت معابر منطقه ۶ و احداث و بهسازی شوارع فرعی خیابان شهید مولوی از دیگر پروژه‌هایی است که در اختیار شهروندان پردیسان قرار گرفت.

  • منبع خبر : روابط عمومی شهرداری قم