اعلام موجودیت  «مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم»
اعلام موجودیت  «مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم»
مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم با هدف انسجام و همدلی در جهت توجه به ظرفیت هاي مغفول و شبکه سازي در بین نخبگان و فعالین عرصه هاي مختلف اجتماعی، فرهنگی ، جهادی ، اقتصادی و سیاسی با صدور بیانیه‌ای اعلام موجودیت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در این بیانیه که به انتقال مطالبات مردم به بدنه حاکمیت و ایجاد بستری مناسب برای رشد و توسعه جریان انقلابی تاکید شده است.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ مَنْ یَتَوَلَّ اللهَ وَ رَسُولَهُ وَ الَّذینَ آمَنُوا فَإِنَّ حِزْبَ اللهِ هُمُ الْغالِبُونَ (مائده/۵۶)
و کسانى ‌که ولایت خدا و پیامبر او و افراد با ایمان را بپذیرند، [پیروزند]؛ زیرا حزب خدا پیروز است.

بی گمان هدف اندیشه توحیدی، وحدت فردی و اجتماعی و هدف اندیشه شیطانی تفرقه افکنی در دل فرد و جامعه توحیدی است. نگاه تاریخی مبین آن است که پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی بیش از هر چیز مرهون بسط اندیشه توحیدی و وحدت اجتماعی حول محور رهبری الهی امام خمینی رضوان االله تعالی علیه و امام خامنه ای مدظله العالی بوده و هست.

شجره طیبه انقلاب اسلامی که در دهه پنجم از حیات بالنده اش، وارد مرحله جدیدی از رشد و پیشرفت شده است، پس از گذر از دشمنی ها، بحران ها، مشکلات، مسائل داخلی و سیاسی، امروز به بلوغی ارزشمند و قدرتی فرا منطقه ای تبدیل گشته است و بر اساس همین مهم، دشمن از هیچ نقش های برای ایجاد شکاف و تفرقه انگیزی میان نیروهای انقلابی و به انحراف کشانیدن حرکت الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نخواهد کرد.

در چنین شرایطی نیاز به سازماندهی جدید در نیروهای انقلاب اسلامی به نحوی که بتواند وحدت همه نیروها و تشکل های انقلابی را تأمین کند احساس میشود.

ضرورت ارتباط پویا و سازمان یافته جریان های سیاسی به نمایندگی از مردم با حاکمیت ، توجه ویژه به ظرفیت جوانان در اقشار و اصناف مختلف به عنوان مخاطبین اصلی بیانیه گام دوم انقلاب و بهره مندی از ظرفیت های مغفول در راستای مشارکت حداکثری نخبگان و مشارکت حداکثری مردم، جمعی از نیروهای انقلابی استان را بر آن داشت، تا در مسیر تقویت عزم ملی در حرکت به سوی عدالت و پیشرفت، مطالبه همزمان ارزشهای انقلاب و حقوق مردمی و نیز ایجاد و حفظ ارتباط بین نسل های مختلف انقلاب، با ایجاد همگرایی و هماهنگی و انسجام، حرکتی نو را آغاز نمایند.

اینک به مدد الهی و با استغاثه به محضر حضرت ولی عصر عجل االله فرجه و با درود و سلام به روح مطهر امام راحل و شهدای والامقام و همچنین به تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری مدظله العالی، در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ هجری شمسی مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم بر پایه باورهای واقعی به ولایت فقیه و تداوم انقلاب اسلامی، جمهوریت و اسلامیت، قانون اساسی، اعتماد عمومی، کرامت انسانی و اسلامی، استقلال ملی و وفاق اجتماعی، حضور خود را در کلیه عرصه های فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور اعلام میدارد.

مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم با شبکه سازی در بین نخبگان و فعالین عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و نیز انتقال مطالبات عمومی، نیازها و کاستی های موجود به بدنه حاکمیت همراه با ارائه راه حل عملیاتی با ایجاد بستری مناسب برای رشد و توسعه جریان انقلابی، در پیشبرد اهداف عالی انقلاب اسلامی، طبق فرامین و مطالبات رهبرفرزانه انقلاب امام خامنه ای مدظله العالی قدم برداشته و در جهت احیاء اندیشه امامین انقلاب، بعنوان رکن اساسی “جامعه اسلامی” در نگرش ” تمدن سازی نوین” تلاش خواهد نمود.

به همین منظور مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم از تمامی تشکل های انقلابی، فرزندان انقلاب اسلامی و جوانان مومن و متعهد به آرمانهای انقلاب، امام راحل رضوان االله تعالی علیه و رهبر فرزانه مدظله العالی، دعوت مینماید با حضور فعال خود در مجمع، موجبات همدلی و وحدت نیروهای انقلابی استان را فراهم آورده و با هم افزایی بیشتر و تقویت تاثیرات و تعاملات جریان اصیل انقلابی، دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی را نا امید گردانند.

از خداوند متعال هدایت میجوییم و در ظلّ عنایات خاصه حضرت ولی عصر عجل االله فرجه، در سایه پرچم پرافتخار انقلاب اسلامی تحت زعامت مقام معظم رهبری مدظله العالی، نزدیکی دلهای مومنان و انسجام و وحدت آنان را خواستاریم.

هوالمستعان و علیه التکلان
والسلام علیکم و رحمتاالله
مجمع وحدت نیروهای انقلابی قم