اعزام ۹ هزار مبلغ ماه محرم به مناطق مختلف کشور
اعزام ۹ هزار مبلغ ماه محرم به مناطق مختلف کشور
حجت الاسلام روستا آزاد، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم گفت: برای محرم امسال ۹ هزار مبلغ در سه گروه مبلغان نخبگانی، تخصصی و عمومی به مناطق مختلف کشور اعزام می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، حجت الاسلام روستا آزاد امروز در نشست خبری «برنامه‌های تبلیغی ماه محرم» با اشاره به ثبت نام ۵ هزار نفر تاکنون در سامانه دفتر تبلیغات اسلامی قم برای تبلیغ در ماه محرم افزود: پیش‌بینی می‌شود امسال ۹ هزار مبلغ به مناطق مختلف کشور اعزام شوند.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم از آغاز اعزام مبلغان و ادامه آن تا اول ماه محرم خبر داد و گفت: بر اساس نیاز‌های دستگاه‌های مختلف و متولیان امور فرهنگی که از سراسر کشور احصا می‌شود مبلغان در سه گروه مبلغان نخبگانی، تخصصی و عمومی به صورت انفرادی و گروهی اعزام خواهند شد.

وی افزود: سه ره‌توشه همراه با مقالاتی با محوریت محرم، تبلیغ و تقریر مباحث فرهنگی در مناطق مشترک با اهل سنت، حجاب و سیره اهل بیت(ع)، تربیت فرزند، سبک زندگی اسلامی، نحوه همسرگزینی در سیره اهل بیت (ع)، غنی‌سازی اوقات فراغت و مشارکت مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی از طریق فضای مجازی در سایت معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در اختیار مبلغان قرار می‌گیرد.

روستا آزاد نشست‌های پیش از اعزام را از دیگر عرصه‌های فعالیت این معاونت دانست و گفت: نشست‌ها از فردا به مدت ۳ روز در سالن همایش‌های غدیر برگزار می‌شود.

 

  • منبع خبر : خبرگزاری تسنیم