اعزام تیم امدادی ۳۳ نفره هلال احمر استان قم به شهرستان خوی
اعزام تیم امدادی ۳۳ نفره هلال احمر استان قم به شهرستان خوی
محمدرضا بهرامی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از اعزام تیم امدادی ۳۳ نفره این جمعیت با تجهیزات و خودروهای عملیاتی به منطقه زلزله زده شهرستان خوی در آذربایجان غربی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمدرضا بهرامی امروز در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر، گفت: بنا به دستور دبیر کل جمعیت هلال احمر و درخواست سازمان امداد و نجات، مبنی بر اعزام تیم های امدادی جهت کمک به مردم زلزله زده شهرستان خوی در آذربایجان غربی، یک تیم امدادی متشکل از ۳۳ امدادگر و نجاتگر آقا با تمام تجهیزات امدادی از استان قم به این منطقه اعزام شد.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر اعزام تیم امدادی، دو دستگاه خودروی پشتیبانی عملیات هم اعزام شد، بیان کرد: تیم امداد و نجات هلال احمر استان قم به محض رسیدن به منطقه زلزله زده، توزیع تجهیزات امدادی، گرمایشی و بسته های غذایی را برعهده خواهد داشت.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان قم از زمان وقوع زلزله در شهرستان خوی، تا کنون سه محموله شامل ۲۴۰۰ تخته پتو، یک هزار و ۹۴۶ بسته غذایی ۷۲ ساعته و همچنین یک هزار دستگاه چادر امدادی ضخیم و ضد آب به شهرستان زلزله زده خوی ارسال کرده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا