اعزام امیدهای آناصنعت قم به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال
اعزام امیدهای آناصنعت قم به مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال
امیدهای آناصنعت پاسارگاد قم از چهارشنبه 20 مهر ماه برای قهرمانی در رقابت‌های فصل 1401 لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور به مصاف حریفان می‌روند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، بعد از رقابت ۱۲ تیم در دو گروه مقدماتی لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور، حالا نوبت به دیدارهای مرحله نهایی رسیده و چهار تیم راه یافته به این مرحله از قم، آران و بیدگل، اصفهان و سیرجان برای کسب مقام قهرمانی با یکدیگر مسابقه می‌دهند.

از گروه نخست تیم‌های گهرزمین سیرجان و رعد پدافند آران و بیدگل و از گروه دوم تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان و آناصنعت پاسارگاد قم مجوز حضور در مرحله نهایی را کسب کرده‌اند و طبق برنامه سازمان لیگ، روزهای ۲۰ تا ۲۲ مهر ماه در سیرجان برای تعیین تیم قهرمان رقابت خواهند کرد.

بازی‌های این مرحله به شکل دوره‌ای و به مدت سه روز در سالن امام علی (ع) سیرجان برگزار می‌شود و شاگردان سیدعلی‌اصغر احمدی در تیم فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم به همین منظور دو روز زودتر راهی سیرجان شدند تا با آمادگی کامل با حریفان خود به رقابت بپردازند.

اهمیت این مرحله از بازی‌ها بسیار زیاد است به طوری که علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال جوانان ایران نیز راهی سیرجان شده تا به استعدادیابی بازیکنان مستعد چهار تیم حاضر در مرحله نهایی بپردازد و تیم ملی جوانان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده شود.

بازی‌های این مرحله به ترتیب ساعت‌های ۱۴ و ۱۶ برگزار می‌شود و تیم‌ فوتسال آناصنعت پاسارگاد قم طبق برنامه، نخستین مسابقه خود را از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲۰ مهر ماه در مقابل تیم گهرزمین سیرجان برگزار می‌کند و سپس با گیتی‌پسند و رعد پدافند آران و بیدگل روبه‌رو می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس