اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم پیرو جنایت تروریستی در کرمان
اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم پیرو جنایت تروریستی در کرمان
بی‌شک این عمل تروریستی خبیثانه که امروز نمونه آن در غزه به دست غاصبان خونخوار و آدمکش صهیونیستی انجام می‌شود، نه تنها هیچ موفقیتی برای استکبار صهیونیستی و عوامل فرومایه و بدسیرت تکفیری آنها نخواهد داشت بلکه حقانیت جبهه مقاومت و سیره و مسیر شهید سلیمانی را پرفروغ‌تر و راه این شهید را پررهروتر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قم در پی جنایت تروریستی امروز در کرمان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

متن این اطلاعیه بدین شرح است:

عوامل تکفیری صهیونیستی در یک اقدام بزدلانه و جنایت کور تروریستی کسانی را که عشق و راهشان، گرامیداشت ِ اسطوره مقاومت و سردار دلها بود را به خاک و خون کشیدند‌.

بی‌شک این عمل تروریستی خبیثانه که امروز نمونه آن در غزه به دست غاصبان خونخوار و آدمکش صهیونیستی انجام می‌شود، نه تنها هیچ موفقیتی برای استکبار صهیونیستی و عوامل فرومایه و بدسیرت تکفیری آنها نخواهد داشت بلکه حقانیت جبهه مقاومت و سیره و مسیر شهید سلیمانی را پرفروغ‌تر و راه این شهید را پررهروتر خواهد کرد و دیری نخواهد بود که با دست مقتدر پیروان مکتب این شهید بزرگوار در سراسر جهان، شاخ های شیاطین تکفیری یکی پس از دیگری شکسته و پایه های سست بنیاد صهیونیست‌ها فرو خواهد ریخت.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همراه با تمامی هموطنان عزیز این فاجعه بزرگ را به ساحت قدس آخرین ذخیره الهی بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت بزرگ ایران و خانواده های معظم این شهیدان تسلیت گفته، از خداوند متعال صبر و اجر مسألت می‌نماید.

به اطلاع می‌رساند مراسم بزرگداشت این شهدای مظلوم فردا پنجشنبه ۱۴ دی بعد از نماز مغرب و عشا همزمان با سراسر کشور، در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار می‌شود.

همچنین مردم قم با شرکت در تظاهرات سراسری، این جنایت را بعد از اقامه نماز جمعه روز ۱۵ دی ماه، محکوم خواهند کرد.

پایان پیام/۷۸۰۳۳