اصناف بازار قم خواستار برخورد قاطع قوه قضاییه با اغتشاشگران شدند
اصناف بازار قم خواستار برخورد قاطع قوه قضاییه با اغتشاشگران شدند
اصناف بازار قم با صدور بیانیه‌ای با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور خواستار برخورد قاطع و عبرت آموز با آشوب‌گران شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، در این بیانیه آمده‌است: انقلاب اسلامی شکوهمند مردم سرافراز ایران که در زیر سایه پرچم اسلام ناب محمدی و تحت رهبری امام عظیم الشان شکل گرفت، احیا کننده ارزش‌های والای اسلامی و انسانی بود. دستاوردهای افتخار آفرین ملت مقاوم علی رغم توطئه های بی‌شمار دشمنان ، جمهوری اسلامی را تبدیل به خاری در چشم دشمنان بدخواه این نظام اسلامی نمود.

در قسمت دیگری از این بیانیه آمده‌است:‌ دراین میان گروه‌ها و فرقه‌های مزدوری همچون سلطنت طلبان و منافقان جنایتکار و کومله کردستان و الاهواز خوزستان که داعیه تجزیه طلبی دارند به بهانه فوت مرحومه امینی دست در دست هم با پشتیبانی شبکه‌های ماهواره‌ای فارسی زبان و بخشی از سلبریتی‌ها و لیبرال‌های خائن دست به اغتشاش و آشوب زده و ضمن هتک حرمت قرآن کریم و حمله به مساجد و حسینیه‌ها و آتش زدن پرچم مقدس ایران و کشیدن چادر از نوامیس مسلمانان، تخریب اموال عمومی و به شهادت رساندن محافظان امنیت موجب سلب آسایش و امنیت کشور شدند بطوریکه قلب هر ایرانی آزاده و وطن پرست را به درد آورده و انزجار عمومی از آشوبگران معاند نظام اسلامی را به همراه داشت.

دربخش دیگری ازاین بیانیه آمده‌است: اصناف بازار قم ضمن اعلام همدردی با خانواده مرحومه امینی و تسلیت به خانواده معزز شهیدان و مدافعان امنیت کشور و تجدید پیمان با آرمان های انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب ، اعمال آشوبگران را به شدت محکوم و از قوه قضاییه خواستار برخورد قاطع و عبرت آموز با عوامل میدانی آشوب و محرکان و پشتیبانان آنها در فضای مجازی می‌باشد.

بیانیه حاکیست: از شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی خواستار تدوین قوانین بازدارنده جهت سرو سامان دادن به وضعیت اسفبار فضای مجازی به شدت رها شده را خواستاریم.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایرنا