سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، به بررسی اوضاع جویِ هفته جاری پرداخت و گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی با استقرار جو پایدار در استان قم، امروز شنبه (۹دی) و فردا یکشنبه، آسمان صاف و وزش باد ملایم خواهد بود. […]

سعید اسماعیلی کارشناس اداره کل هواشناسی استان قم صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، به بررسی اوضاع جویِ هفته جاری پرداخت و گفت: بر اساس تحلیل نقشه‌های پیش‌بینی و پیش‌یابی هواشناسی با استقرار جو پایدار در استان قم، امروز شنبه (۹دی) و فردا یکشنبه، آسمان صاف و وزش باد ملایم خواهد بود.

وی افزود: روز دوشنبه با عبور موج ضعیفی آسمان صاف تا کمی ابری در بعدازظهر و افزایش ابر و وزش باد رخ خواهد داد که بارش پراکنده در ارتفاعات استان، دور از انتظار نخواهد بود.

اسماعیلی در خصوص وضعیت آسمان قم در روز سه‌شنبه عنوان کرد: در این روز، آسمان صاف از بعدازظهر همراه با افزایش ابر و در برخی ساعات، وزش باد خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه روز چهارشنبه، آسمان قسمتی ابری و به‌تدریج صاف خواهد بود، نسبت به وضعیت جویِ پنج‌شنبه گفت: در این روز، آسمان صاف و گاهی وزش باد خواهیم داشت.

کارشناس اداره کل هواشناسی قم در خصوص هوای پانزدهمین روز از ماه دی در قم، اظهار داشت: روز جمعه، آسمان قسمتی ابری و در برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

گفتنی است بر اساس گزارش اداره کل هواشناسی استان قم، از روز یکشنبه، روند نسبی افزایش دما پیش بینی می‌شود.

پایان پیام/۷۸۰۳۴