استان قم در رتبه نخست دیدارهای مردمی در کشور قرار دارد
استان قم در رتبه نخست دیدارهای مردمی در کشور قرار دارد
حسین زاده سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری قم، بیان کرد: استاندار قم در راستای اصل خدمت محوری، ملاقات های مردمی مستمر و منظمی را دارد و آمار بالای دیدارها، باعث شده تا استان قم در زمینه دیدارهای مردمی در رتبه اول کشور قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نسیم قم، محمد حسن حسین زاده در گفت و گو با خبرنگاران با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و تقارن آن با چهارمین سالگرد شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: یکی از مهمترین سفارشات این سردار شهید و سرباز والای مقام ولایت، خدمت محوری به مردم بود.

وی با اشاره به محبوبیت بالا و شخصیت ممتاز حاج قاسم سلیمانی افزود: همه باید از این شهید بزرگوار الگو بگیریم زیرا مردم خادمان واقعی خود را قدر می دانند.

سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری قم، بیان کرد: استاندار قم در راستای اصل خدمت محوری، ملاقات های مردمی مستمر و منظمی را دارد و آمار بالای دیدارها، باعث شده تا استان قم در زمینه دیدارهای مردمی در رتبه اول کشور قرار گیرد.

وی با اشاره به این که تاکنون ۲ هزار دیدار مردمی از ابتدای انتصاب استاندار قم انجام شده است تصریح کرد: حسب دستور مقام عالی استان، تمام درخواست ها باید پیگیری و به نقطه مطلوب برسد.

حسین زاده افزود: نامه های مردم پس از دستور، ثبت و پیگیری می شوند و تلاش می کنیم که هیچ درخواستی بی نتیجه باقی نماند.

سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری قم، بیان کرد: در راستای اجرای دقیق دستورات استاندار و پیگیری درخواست های ارجاعی به دستگاه ها، گروهای تخصصی ایجاد شده است.

وی به برنامه ریزی های صورت گرفته برای ساماندهی و تسهیل درخواست های مردمی اشاره کرد و گفت: به دنبال ایجاد سامانه ای متمرکز و پاسخگو در ادارات و دستگاه های استان برای رصد کامل نامه های مردم و فرایند پاسخ دهی به مردم هستیم که حتی یک نامه نیز بی پاسخ نماند.

پایان پیام/ ۷۸۰۴۱

 

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس